Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Bioterra.sk novinky emailom 25.7.2012


 Prírodná vlasová kozmetika Sante

Vyskúšajte radu prírodnej vlasovej kozmetiky Sante. Sante je nemecká značka s certifikátom pre prírodnú kozmetiku BDIH a NaTrue.

Produkty Sante neobsahujú žiadne minerálne oleje, syntetické penivé látky, syntetické parfémy, konzervanty a vonné látky. Produkty Sante nie sú testované nazvieratách.

Rada prírodných šampónov

Šampón Velvet Rose Sante - vhodný na všetky typy vlasov. Obsahuje extrakty z kvietkov ruže a z pšeničných otrúb, ktoré dodávajú vlasom neodolateľný lesk.

Šampón Lava Power Sante - vhodný na veľmi citlivú pokožku hlavy, pri tvorbe lupín a rýchlo sa mastiacich vlasov.

Šampón Brilliant jojoba  Sante  - výživný šampón na vlasy s obsahom jojobového oleja a extraktov z nechtíka a ovocia. Obnovuje vitalitu a lesk vlasov.

 

Rada pre ošetrenie vlasov a styling

Penová kúra Balm care Sante - obnovuje štruktúru poškodených, farbených vlasov a vlasov po trvalej.

Mango vyživujúca kúra a kondicionér 2 v 1 Sante - Intenzívna vlasová kúra, ktorá pôsobí i ako kondicionér. Obsahuje olej z brokolicových semien a mangové maslo na ľahké rozčesávanie vlasov.

Lak na vlasy Sante - dodá vlasom prirodzenú pevnosť, lesk a objem bez lepkavého efektu. Obsahuje extrakty z bezfarebnej henny, vyživujúci jojobový a mandlový olej, ktorý chráni vlasy pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia.


 

Vyskúšajte aj ďalšie produkty z celej vlasovej rady Sante. Nájdete ich tu: 

Svetbylin.sknajširšiu ponuku éterických olejov Hanus, nobilis Tilia a Saloos. Vyskúšajte aj vzácne a netradičné prírodné éterické oleje.

Navštívte aj obchody: 

 

Poteší nás, ak sa ku nám pridáte na facebooku. Ďakujeme !

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Rusovská cesta 17, 851 01 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102.

www.bioterra.sk   tel: 0944 364 421