Čistič čriev v prášku - CD Vet

Neohodnotené
 
 

Doplnkové krmivo pre mačky a malé psy, ktoré čistí črevá a pripravuje klímu pre zdravú črevnú flóru.

Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €2,83 (–12 %)
od €12,45
Značka CD Vet
Kategória CD Vet
Zvoľte variant
Kód tovaru CDV3328 váha: 20 g 3 - 7 dní €14,12 €12,45
   
Kód tovaru CDV3329 váha: 40 g 3 - 7 dní €23,97 €21,14
   
 

Doplnkové krmivo pre mačky a malé psy, ktoré čistí črevá a pripravuje klímu pre zdravú črevnú flóru. Veterinárny prípravok.

Výživová podpora – cdVet Čistič čriev v prášku je vhodný ako dodatočná podpora pre zvieratá so sklonmi k tráviacim a črevným problémom. Obsahuje kvasnice, kôru s vlákninou a byliny, ktoré harmonizujú črevnú peristaltiku. Brestová kôra zase obsahuje taníny (triesloviny), ktoré môžu prispievať k zahusteniu črevných slizníc a tým ku zníženiu možnosti vniknutia vírusov a toxínov do organizmu.

Minerál, kvasnice, kôra – Ilový minerál netonit je známy napr. pre svoju schopnosť prirodzene vyväzovať toxíny. Špeciálne pivovarské kvasnice sú bohaté na vitamíny skupiny B, stopové prvky a esenciálne aminokyseliny, podporujú kondíciu čriev a tým prispievajú k lepšiemu príjmu živín a vitálnych látok. Pridaná kôra obsahuje vlákninu pre očistu čriev a je bohatá na minerálne látky, stopové prvky a živiny.

Následná podpora – Po vzoru divokej zveri, ktorá si čistí črevá kôrou stromov, kríkov a bylinami, dávame cca raz ročne čistič čriev zvieratám, ktoré prijímajú tepelne spracované krmivo, alebo po užívaní antibiotík či po chemickom odčervení. Potom odporúčame podávať „cdVet Aktívne črevo“, fermentované cdVet byliny, ktoré tiež výživovo podporujú očistu čriev a pomáhajú stabilizovať zdravý črevný mikrobióm.

Zloženie
Pivovarské kvasnice, vŕbová a brestová kôra

Doplňkové látky na kg
Senzorické doplňkové látky: extrakt z grapefruitových jader 40000mg, oregano 15000mg; konzervační prostředek: kyselina mléčná E 270 20000mg; technologická doplňková látka: bentonit 1m558i 395 g.

Balení v plastové dóze s víkem.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein: 10,2 % • hrubý tuk: 2 % • hrubá vláknina: 4,9 % • hrubý popel: 35,2 % • vápník: 0,77 % • fosfor: 0,17 % • popel nerozpustný v HCl: 29,0 %.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Čistič střev v prášku neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů.

Tip: Prostředí ve střevech je negativně ovlivňováno např. nepřirozenou výživou, chemickými doplňkovými látkami, nebo léky. Hnilobný nános ve střevech je následně živnou půdou pro plísně, škodlivé bakterie a červy. Tyto faktory také sekundárně zatěžují procesy látkové výměny, proto je někdy smysluplné před jaterní očistou věnovat pozornost právě prostředí ve střevech.

Doporučené dávkování na jeden den
Kočky: 1–2 zarovnané odměrky na 5 kg tělesné váhy po dobu alespoň 14 dní jednou denně do krmiva.
Psi: 1–2 zarovnané odměrky na 5 kg tělesné váhy po dobu alespoň 14 dní podávejte 1 x denně. V případě potřeby je možné podávat déle, např. 30 dní.
1 zarovnaná odměrka odpovídá cca 1 gramu (odměrka je uvnitř balení).

Kapsle
Psi: 2–3 kapsle na 5 kg váhy po dobu alespoň 14 dní podávejte 1 x denně. V případě potřeby je možné podávat déle, např. 30 dní.
Kočky: 2–3 kapsle na 5 kg váhy po dobu 14 dní 1 x denně. 
Je třeba zamezit souběžnému orálnímu podávání spolu s makrolidy.*

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.