Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Klíčky Fit BARF Vital cdVet

Kód: CDV3712 CDV3714 CDV3713 Zvoľte variant
Zľava 15%pri nakupe nad 25€ s kupónom: EXTRA15
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€21,03 €100,28 €42,08 od €21,03
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživový doplnok pre psov s pšeničnými klíčkami klíčkov a kyselinou listovou. Dopĺňa v strave vitamíny a minerály. Vhodné ako náhrada za zeleninu. Bez lepku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Výživový doplnok pre psov s pšeničnými klíčkami klíčkov a kyselinou listovou. Dopĺňa v strave vitamíny a minerály. Vhodné ako náhrada za zeleninu. Bez lepku.

Náhrada za zeleninu – cdVet Klíčky Fit-BARF Vital je vyrobený z vybraných prísad tak, aby pomohol optimálne zaopatriť a doplniť dennú krmnú dávku BARFu - pri kŕmení surovou stravou nim môžete nahradiť obvyklé množstvo čerstvej zeleniny. Samozrejme taktiež ostatné druhy výživy (hotovú, surovú, varenú) dopĺňa o dôležité vitamíny a enzýmy.

Enzýmy z klíčkov – Životnú energu získavá každý organizmus priamo z energie rastlín. Preto sú tu prevažne pšeničné klíčky, ktoré sú šetrne sušené za teplôt nižších než 40 °C. To zaručuje zachovanie enzýmov a vitamínov - maximum energie potrebujú rastliny vo fáze klíčenia, kedy je najintenzívnejšia enzymatická činnosť.

Podpora imunity – Klíčky majú vysoký podiel prírodnej kyseliny listovej a dávajú telu enormnú bioenergetickú silu. Tá okrem energetických zdrojov potrebných pri zvýšenej námahe posilňuje celý organizmus, obzvlášť imunitný systém. Preto je tento doplnok dôležitý pre šteňatá a mladé psy vo vývine či pre gravidné a dojčiace (laktujúce) sučky.

Zloženie
Pšeničné klíčky, ľanové semienko, mrkva mletá, červená repa, jablčná dreň, sladový kvet, pivovarské kvasnice.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplněk výživy cdVet Fit BARF Vital neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nemůže mít vedlejší účinky a nehrozí nebezpečí z nechtěného předávkování.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 5,8 % • hrubý protein 21,4 % • hrubé oleje a tuky 9,2 % • hrubá vláknina 7,1 % • vápník 0,33 % • fosfor 0,74 %

Doporučené dávkování
Běžné denní množství podávané zeleniny nahraďte:

Kočka a malý pes do 10 kg: 1 odměrka.
Střední pes 10 – 30 kg: 2 odměrky.
Velký pes nad 30 kg: 3 odměrky.
Jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 5,3 g.

V případě větších balení (od 3 kg): Běžné denní množství podávané zeleniny nahraďte:

Malí psi: 1 čajová lžička
Střední psi: 2 čajové lžičky
Velcí psi: 3 čajové lžičky
1 čajová lžička odpovídá přibližně 5,3 g.

TIP: cdVet Klíčky Fit-BARF Vital v kombinaci s cdVet Micro Mineralem tvoří dobrou bázi pro optimální zaopatření organismu (obzvláště při syrové výživě BARF).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: