Práve teraz máš zľavu 15% pri nákupe nad 20€ s kupónom FLASH15

Regenerátor organizmu Dog Fit cdVet

Kód: CDV33313 CDV3692 CDV3330 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€11,36 €16,17 €22,24 od €11,36
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodné doplnkové krmivo pre psov na celkovú regeneráciu organizmu. Ovocné a zeleninové šťavy spolu s extraktami z cdVet bylín dopĺňajú chýbajúce látky - vitamíny, minerálne látky, stopové prvky a aminokyseliny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Prírodné doplnkové krmivo pre psov a mačky na celkovú regeneráciu organizmu. Ovocné a zeleninové šťavy spolu s extraktami z cdVet bylín dopĺňajú chýbajúce látky - vitamíny, minerálne látky, stopové prvky a aminokyseliny.

Prirodzená regenerácia – cdVet Regenerátor organizmu Dog Fit je prírodne tekuté doplnkové krmivo pre prirodzenú a efektívnu regeneráciu organizmu. Ovocné a zeleninové šťavy spolu s extraktami z cdVet bylín dopĺňajú chýbajúce látky - vitamíny, minerálne látky, stopové prvky a aminokyseliny.

Regenerácia jednotlivých orgánov – obsiahnuté látky sú dôležité predovšetkým pre detoxikačné orgány (pečeň, obličky) a pre tráviaci trakt. Optimálna kondícia detoxikačných a tráviacich orgánov je najdôležitejším predpokladom pre všetky metabolické procesy a napr. i stav pokožky a srsti.

Posilnenie imunity – Prirodzenou očistou čriev, pečene a obličiek je podporený optimálny príjem potravy, čo má veľký prínos pre posilnenie imunitného systému a tým pre zlepšenie kondície celého organizmu, vrátane zlepšenia stavu pokožky a srsti. cdVet Regenerátor organizmu je univerzálny multitalent na takmer všetky problémy.

Zloženie
Ovocný ocot, šťava z čiernej bazy, šťava z červenej repy, dextróza, tekuté fermentované obilie, extrakt zo žihľavy, extrakt zo skorocelu, acerola

Doplňkové látky na kg
Konzervační prostředek: kyselina mléčná E 270 10000 mg; senzorické doplňkové látky: tinktura z ginkga 5300 mg, tinktura z artyčoku 2200 mg.

Analytické obsahy a složky
Hrubý protein < 0,3 % • hrubá vláknina < 0,5 % • hrubý popel < 0,4 % • hrubý tuk < 0,2 % • vlhkost 93 %.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Žádné umělé vitamíny
Doplněk výživy cdVet Regenerátor organismu Dog Fit neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, zádné syntetické konzervanty ani laciná plniva. Je složen z čistě přírodních látek (žádná chemie).

Doporučené dávkování
Denně přidáváme do krmiva 3–7 ml na 10 kg tělesné hmotnosti.

Pes /  Denní dávka
Malý pes do 10 kg  /  3 až 7 ml
Střední pes 10 až 30 kg /  7 až 20 ml
Velký pes nad 30 kg /   20 až 40 ml

Doba čistící kúry je v závislosti na stupni zanesení organismu minimálně 6 týdnů a maximálně 3 měsíce.

Způsob podávání
Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa, nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: