Práve teraz máš zľavu 15% pri nákupe nad 20€ s kupónom FLASH15

Sprej proti kliešťom bez čajovníka cdVet

Kód: CDV33203 CDV33202 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€8,60 €13,12 od €8,60
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný odpudzovač kliešťov pre psov a mačky. Vhodný na ochranu pred vonkajšími parazitmi ako kliešte, blchy, roztoče. Neobsahuje žiadne toxické látky a chemikálie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Prírodný odpudzovač kliešťov pre psov a mačky. Vhodný na ochranu pred vonkajšími parazitmi ako kliešte, blchy, roztoče. Neobsahuje žiadne toxické látky a chemikálie.

Vonkajšie použitie – „cdVet Sprej proti kliešťom“ (Zeck Ex Spray) je čisto prírodný repelentný sprej, ktorý intenzívne odpudzuje kliešte, roztoče a blchy. Tento repelent účinne pomáha v boji s týmito parazitmi bez toho, aby zaťažoval organizmus toxínmi. Je obzvlášť vhodný pre mačky a citlivé psy - neobsahuje čajovník.

Sprej proti kliešťom môžete kombinovať  s Jemným odpudzovačom kliešťov, Čajovníkovým odpudzovačom či so Spot-onom. Až teda budete svojho psieho miláčika chystať na prechádzku, nezabudnite sprej použiť - zvýšite tým jeho ochranu pred parazitmi.

Éterické oleje – V Spreji proti kliešťom sú obsiahnuté o. i. éterické oleje. Ide o špeciálne výťažky z rastlín, získané napr. destiláciou vodnou parou alebo odstredením. Sú to zložité zmesi s obsahom mnohých biochemických látok (silice, terpény, alkohol, estery, fenoly...) a so širokou účinnosťou.

Zloženie
Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda alebo mastné rastilnné oleje, emulgátor a rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny), ďalej zmes bylín cdVet receptúry. Obsahuje účinnú látku z eukalyptu citriodora, neobsahuje čajovník.

Spôsob aplikácie: Sprej nastriekajte psovi na srsť pozdĺž celého chrbta. (medzi lopatky, v strede, pri koreni chvosta)

Účinná látka: Citriodiol 100g/l

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Biocidní přípravek „cdVet Sprej proti klíšťatům“ neobsahuje žádné syntetické látky >> je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Aplikace a dávkování
Před použitím protřepat.
Podle potřeby nastříkat proti srsti 1 až 2krát denně, eventuálně vmasírovat.
 

Pokyny pro bezpečné zacházení
Uchovávejte mimo dosah dětí!
Jen k zevnímu použití, při případném požití vypláchněte ústa vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Zabraňte přímému kontaktu s očima a sliznicemi.
Nepoužívejte na podrážděnou či zraněnou pokožku.
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte označení a produktové informace.
Skladujte při teplotách nad 18°C.
Po použití v teráriu se postarejte o přístup čerstvého vzduchu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: