LINGZHI KOREŇ ŽIVOTA - GANODERMA LUCIDUM WAN -TCM Herbs

Kód: TCH200
Neohodnotené
Značka: TCM Herbs
€24,99
Na sklade
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Tradičná čínska medicína. Tradičná čínska bylinná zmes.

Detailné informácie

Podrobný popis

LINGZHI KOREŇ ŽIVOTA - GANODERMA LUCIDUM WAN -TCM Herbs

Odborná literatúra o Tradičnej čínskej medicíne uvádza:

Silno posilňuje krv XUE v srdci
Posilňuje čchi Qi sleziny
Rozpúšťa pľúcny hlien TAN
Utišuje ducha SHEN, Utišuje kašeľ

Odborná literatúra o Tradičnej čínskej medicíne uvádza:

Nádorové ochorenia
Rekonvalescencia po operáciách či dlhodobých ochoreniach
Oslabená či nedostatočná imunita
Nespavosť, vyčerpanie, duševní únava

Odborná literatúra o TCM uvádza: Lingzhi (Ganoderma lucidum) je ďalšou hubou v tradičnej čínskej medicíne, ktorá bola užívaná už od 3. st. pr. Kr. Starí čínšky majstri o Lingzhi ( čo v prekladu znamená „Nádherný kvet“) hovorili, že „vzkriesi aj mŕtveho a postaví na nohy každého“, preto bola po storočia uctievaná aj ako symbol úspechu a životného blaha. Lingzhi je unikátnou jednotkou, ktorá sa honosí názvom Liek večného života. Je unikátom, ktorý je akýmsi prirodzeným prírodným recyklujúcim organizmom, teda vyrába si vlastné výživné látky.

Lingzhi pôsobí na zlepšenie funkcií 5 kľúčových orgánov ľudského tela: srdce, pľúca, pečeň, slezinu a ľadviny. Základným efektom je „podpora životnej esencie a ochrana koreňa života“, teda povedané v našej západnej terminológii, zlepšenie imunitného systému, čím sa líši od ostatných iných typov liečby, ktoré buď liečia iba príznaky choroby či jen doplňujú nedostatky v organizmu. Lingzhi pomáha harmonizovať organizmus na úrovni telesnej, duševnej, duchovnej a imunologickej tým, že zabezpečuje správnu funkciu všetkých orgánov. Preto ju napr. starí taoistickí mnísi pravidelne užívali k posilneniu pamäti, zlepšeniu koncentrácie a k rozhojneniu múdrosti.

Rozbor bylín v zmesi: Lingzhi (Ganoderma lucidum) podľa čínskej medicíny silno posilňuje krv v srdci, QI sleziny, tlmí a skvalitňuje ducha a rozpúšťa hlien TAN. Týmito efektami predlžuje kvalitu nášho života. Obsahuje až 252 známych aktivnych zložiek, ktoré podporujú a vyživujú ľudský organizmus bez vedľajších účinkov. Aktivnou zložkou je polysacharid, ktorý významne podporuje a aktivuje imunitný systém.

Ďalšou zložkou je zmes betaglukánov, ktoré aktivujú mikrofágy a neutrolily, ktoré stoja v 1. línii nášho obranného systému proti cudzím votrelcom. Pokiaľ sú mikrofágy a neutrolily aktivované betaglukámi, tieto sú potom schopné rozoznať a zničit nádorové buňky - viz Rakovina, odstrániť zostávajúci bunečný odpad, urýchliť regeneráciu poškodených tkanív a posilniť ostatné zložky imunitného systému, rovnako ako znižuje hladinu cholesterolu a krvného cukru.

Ganoderan je špecifickou zložkou, ktorá je obsiahnutá iba v Lingzhi. Je označovaný za „vitamín budúcnosti“, pretože vyvoláva tvorbu enzýmov, ktoré zabraňujú tvorbe rakovinných buniek a potlačujú rast zhubných nádorových buniek. Tiež zlepšuje krvný obeh a riziko srdcového infarktu. Ďalšou zložkou sú špeciálne saponiny, ktoré zabraňujú zrážaniu krvi, znižujú krvný tlak a pôsobia protizápalovo v prípade bolestí a zápalov kĺbov.

Dávkovanie: 1 odmerka 2x denne (najlepšie ráno a na obed), deti od 3 do 8  rokov užívať 1 odmerku denne (zarovnaná odmerka má cca 1,5 g). Vždy je potrebné prášek zaliať troškou teplej vody a poriadne rozmiešať, pije se eště teplý a chutí podobne jako horká káva alebo čaj. Rovnako tak ho môžete i primiešať do ranného Nápoja čínskych mudrcov, čím vzniknú i celkom chutné raňajky.

Nepoužívat (podľa tradičnej čínskej medicíny) v prípade - Akútneho napadnutia vonkajšou škodlivinou (chrípka, angína,…). Neužívať súčasne s liekmi na riedenie krvi (Warfarin, Anopyrin,...)!

Obsah: 30 g práškového extraktu (100% prírodný bez akýkoľvek prísad a pojivových látok)

Čínske bylinné zmesi TCM Herbs od výrobcu Medichin:

sú 100% prírodné produkty
neobsahujú žiadny lepok
byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách Phytax vo Švajčiarsku
byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
produkty sú schválené UVZ SR

Dodatočné parametre

Kategória: Cysty, myomy, nádory, Reishi
? Medicinálne huby: Reishi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: