Ušetri 10% s kupónom FLASH pri nákupe nad 25€

Odstraňovač fekálnych zápachov Urin-Attacke - CD Vet

Kód: CDV3676 CDV3677 CDV3678 Zvoľte variant
S kódom FLASH zľava 10% pri nákupe nad 25€
Značka: CD Vet
€13,82 €28,07 €136,32 od €13,82
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Odstraňuje nepríjemné pachy spôsobené môčom a exkrementami. Praktický pomocník pre všetkých chovateľov. Vhodný aj pri šteniatkach a mačiatkach.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Odstraňuje nepríjemné pachy spôsobené môčom a exkrementami. Praktický pomocník pre všetkých chovateľov. Vhodný aj pri šteniatkach a mačiatkach.

cdVet Pohlcovač zápachov Urin-Attacke je enzymatický odstraňovač nepríjemných fekálnych zápachov (moč, výkaly, zvratky) z toalet, zo škár dlaždíc a kachličiek, kobercov, textílii, drevených podlah a z ostatných savých i nesavých povrchov.

Biologicky odbúratelný – Čisto prírodný ekologický produkt Urin-Attacke obsahuje mikroorganizmy a enzýmy, ktoré likvidujú fekálny zápach prirodzeným mikrobiálnym rozkladom (enzymatická činnosť). Už krátko po aplikácii sa (odbúraním zdroja) natrvalo zbavíme zápachu (bežné prípravky spravidla pach len dočasne prekryjú).

2 fázy pôsobenia – 1) Okamžité pôsobenie vysoko účinných absorbátorov pachu. 2) Dlhodobé pôsobenie mikroorganizmov, ktoré hĺbkovo odstraňujú nepríjemný pach moča a fekálne zápachy.

Široké uplatnenie – Urin-Attacke definitívne rieši problém nepríjemného zápachu vo verejných i neverejných toaletách (úrady, firmy, reštaurácie, hotely, školy, športoviská a iné). Majitelia psov a mačiek používajú Urin-Attacke s veľkým úspechom taktiež pre pachovú neutralizáciu značkovacích miest moča alebo exkrementov psov a mačiek doma (nábytok, koberce, kvetináče) a taktiež vonku pred domom (dvere, brány, pergoly, stromy, kríky), kde je značkovanie našich alebo susedových psov a mačiek nežiaduce. Na miestach zbavených pachu potom už zvieratá neznačkujú.

Šetrný – Odstraňovač zápachu Urin-Attacke nezanecháva lepkavé okraje ani žiadne fľaky. Povrch vodovodných batérií neničí, dá sa používať taktiež preventívne. Je neškodný, aj keď dôjde k jeho olíznutiu zvieraťom. V použití je sporivý. Balenie: Sklenená tmavá fľaštička s pumpičkovým rozprašovačom uzatvárateľná viečkom, väčšie balenie je v plastovej fľaši s rozprašovačom alebo v kanisteri.

Obsiahnuté zložky
Neiontové tenzidy < 5 %.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Urin-Attacke neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vůně, plnidla, konzervanty apod.).

Aplikace Urin-Attacke
Roztok je připraven k použití. Pomocí rozprašovače Urin-Attacke jednoduše nastříkáme ze vzdálenosti 20–30 cm přímo na zapáchající místa. Pro odstranění zápachu ze spár dlaždic nebo kachlí na větší ploše nebo na podlaze přidáváme Urin-Attacke do mycí vody pro vytírání podlahy.

Před použitím protřepat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: