Prací gel z mydlových orechov na funkčný textil s koloidným striebrom Yellow & Blue

 
 

Šetrné pranie športového a funkčného oblečenia. Využíva antimikrobiálne a fungicídne účinky koloidného striebra.

€8,79
Značka Yellow & Blue
Kategória Pranie
Zvoľte variant
Kód tovaru LEM110 Objem: 1000 ml Momentálne nedostupné €8,79
 

Šetrné pranie športového a funkčného oblečenia. Využíva antimikrobiálne a fungicídne účinky koloidného striebra. Koncentrát postačí až na 33 praní.

Koncentrovaný gél na báze prírodných rastlinných saponínov z mydlových orechov na najšetrnejšie pranie športového textilu, najmä bielizne z dutých vlákien a mikrovlákien. Plne zachová funkčnosť všetkých špeciálnych materiálov používaných na moderné športové ošatenie. Tak ako všetky naše pracie gély, neobsahuje žiadne zložky, ktoré by zostávali v látke, zanášali duté kanáliky textilných vlákien a pri nosení následne dráždili kožu.

Navyše obsahuje koloidné striebro, ktoré má antimikrobiálne a fungicídne vlastnosti.

- na ručné pranie i pranie v práčke
- na športové a funkčné oblečenie
- na oblečenie, ktoré má tendenciu zapáchať (ponožky)
- Na pranie funkčného oblečenia nepoužívať aviváž!

Dávkovanie na 4 - 5 kg bielizne:
30 ml / 1 uzáver na prací cyklus
koncentrát - 1 liter vydrží až na 33 pracích cyklov

Pri väčšom znečistení bielizne:
Bielizeň pred samotným praním necháme odmočiť: rozpustíme 1-2 lyžice prášku PUER v teplej vode, bielizeň necháme namočenú niekoľko hodín (ideálne celú noc). Škvrny ošetríme pred praním buď Žlčovým alebo Citrónovým mydlom

Pri tvrdej vode:
najvhodnejšie je použiť Zmäkčovač alebo dávku zvýšime až na 60 ml

Na bielu bielizeň:
pridáme 1 - 2 lyžice bieliaceho prášku PUER

Koloidné striebro sa používa v medicíne ako dezinfekčný prostriedok na vnútorné aj vonkajšie použitie. Je účinné proti baktériám a plesniam.

Zloženie: 5 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, extrakt z mydlových orechov, chelatačné činidlo (EDDS), denaturovaný lieh, xantánová guma, benzoan sodný, koloidné striebro

Suroviny pre našu drogériu volíme tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Pri výrobe produktov používame revitalizovanú vodu. Netestujeme na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje syntetickú parfumáciu ani farbivá. Obsahuje koloidné striebro, ktoré má antimikrobiálne a antifungicídne vlastnosti.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Použitý obal po vypláchnutí odovzdajte do triedeného komunálneho odpadu, zvyšok nespotrebovaného výrobku odstráňte s prebytkom vody do kanalizácie.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.