Mikulášska zľava 18% pri nákupe nad 30€ - použi kupón: MIKULAS

Bachove kvapky - pomoc pri chudnutí

Čo všetko ste už skúsili, aby ste sa zbavili nadbytočných kíl ? Určite to poznáte. Máte dobré predsavzatie, novú nádejnú diétu a prípadne ste si na chladničku nalepili motivačnú fotografiu. Obávate sa však, aby to nedopadlo ako naposledy.

Veľa diét a pokusov schudnúť sa skončí neúspešne práve kvoli tomu, že človek nemá dostatok pevnej vôle a prevedčenia nevzdávať sa. A práve Bachve kvapky vám pmôžu prekonať vnútornú lenivosť a krízové momenty počas diéty. Umožnia vám ľahšie zvládnuť kolísanie nálada a stres. Budete trpezlivejší aj keď kilá nebudú miznúť tak rýchlo ako to očakávate.

Čo je Bachova kvetová terapia ?

Bachovu kvetovú terapiu tvorí 38 originálnych kvetových koncentrátov, ktoré objavil v 30. rokoch minulého storočia známy Dr. Edward Bach v Anglicku. Bachove kvety pomáhajú vytvoriť emocionálnu rovnováhu a pozitívny postoj v každej životnej situácii.

Už viac ako 70. rokov patria Bachove kvety k jemným prostriedkom, ktoré ošetrujú rôzne duševné a emocionálne problémy, ktoré sú obvykle prvotnou príčinou všetkých chorôb. Prednosťou Bachových kvapiek je, že sú čisto prírodného pôvodu, sú bezpečné a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Bez problémov ich môžu užívať aj deti.

Ktoré Bachove esencie vám pomôžu pri chudnutí?

Chestnut Bud / Pagaštan konský - Zbavíte sa svojich starých stravovacích návykov. Ak ste už mnohokrát pokúšali zmeniť svoje stravovacie návyky, ale opäť ste sa vrátili k strým zlozvykom, môže vám pomôcť práve originálny Bachov kvet Chestnut Bud . Pomôže vám poučiť sa zo starých chýb a skúseností.

Gentian / Horček horký - Prekleniete emocionálne krízy. Stojíte na váhe a nevidíte žiaden úspech ? Veľa ľudí je nespokojných , keď sa im nedarí zhodiť kilá navyše. Cítia sa skleslo a nešťastne. Pre tieto prípady je tu práve Bachov originálny kvet Gentian.

Impatiens / Netýkavka žliazkatá - Obrníte sa trpezlivosťou. Dlhodobý pokles váhy nedosiahnete nárazovými diétami. Práve pri nich sa najčastejšie objavuje nepríjemný "jojo" efekt . Nestrácajte trpezlivosť, keď kilá ubúdajú pomaly. Pri tomto vám pomôže Bachov originálnych kvet Imapatiens.

Crab Apple / Plané jablko - Budete mať pocit sebahodnoty. Jste samo so sebou nespokojný ? Pre niektorých ľudí je držanie diéty až posadnutosťou, bez ohľadu na to, či sú štíhli alebo príliš tuční alebo majú úplne normálnu hmotnosť. Kto sa chce spokojne pozerať do zrkadla a prijať sa taký aký je s láskou, pre toho je tu práve Bachov originálny kvet Crab Apple.

Hornbeam / Hrab obyčajný - Získajte motivačnú silu vo forme kvapiek. Patríte k tým ľudom, ktorí síce vedia, že by mali schudnúť, chýba im však hnacia sila, aby konečne začali ? Aby ste svoj úmysel s diétou už prestali odkladať potrebujete zmobilizovať svoje vnútorné presvedčenie a odhodlanie. K tomu vám bude nápomocný Bachov originálny kvet Hornbeam.

Dávkovanie:

Do pohára s vodou: Dve kvapky zvolenej esencie nakvapkať do pohára s vodou a pomaly popíjať. Opakovať podľa potreby.

Namiešaná esencia: Zo zvolených esencií (max. 7) nakvapkajte 2 kvapky z každej do mixovacej fľaštičky a doplňte neperlivou vodou a trochou alkoholu. Takto pripravené kvapky užívajte 4 denne.

Krízová esencia: 4 kvapky

Krízová esencia sprej: 2 streknutia

Prehľad všetkých 38 Bachových kvetov

Ak potrebujete poradiť pri výbere Bachových kvetov, napíšte nám alebo zavolajte. Radi vám poradíme. Poradenstvo pri výbere esencií je zdarma.