Práve teraz -20% na vlasovú kozmetiku - použi zľavový kód VLASY20

Bachove kvapky - pomoc pri chudnutí

Čo všetko ste už skúsili, aby ste sa zbavili nadbytočných kíl ? Určite to poznáte. Máte dobré predsavzatie, novú nádejnú diétu a prípadne ste si na chladničku nalepili motivačnú fotografiu. Obávate sa však, aby to nedopadlo ako naposledy.

Veľa diét a pokusov schudnúť sa skončí neúspešne práve kvoli tomu, že človek nemá dostatok pevnej vôle a prevedčenia nevzdávať sa. A práve Bachve kvapky vám pmôžu prekonať vnútornú lenivosť a krízové momenty počas diéty. Umožnia vám ľahšie zvládnuť kolísanie nálada a stres. Budete trpezlivejší aj keď kilá nebudú miznúť tak rýchlo ako to očakávate.

Čo je Bachova kvetová terapia ?

Bachovu kvetovú terapiu tvorí 38 originálnych kvetových koncentrátov, ktoré objavil v 30. rokoch minulého storočia známy Dr. Edward Bach v Anglicku. Bachove kvety pomáhajú vytvoriť emocionálnu rovnováhu a pozitívny postoj v každej životnej situácii.

Už viac ako 70. rokov patria Bachove kvety k jemným prostriedkom, ktoré ošetrujú rôzne duševné a emocionálne problémy, ktoré sú obvykle prvotnou príčinou všetkých chorôb. Prednosťou Bachových kvapiek je, že sú čisto prírodného pôvodu, sú bezpečné a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Bez problémov ich môžu užívať aj deti.

Ktoré Bachove esencie vám pomôžu pri chudnutí?

Chestnut Bud / Pagaštan konský - Zbavíte sa svojich starých stravovacích návykov. Ak ste už mnohokrát pokúšali zmeniť svoje stravovacie návyky, ale opäť ste sa vrátili k strým zlozvykom, môže vám pomôcť práve originálny Bachov kvet Chestnut Bud . Pomôže vám poučiť sa zo starých chýb a skúseností.

Gentian / Horček horký - Prekleniete emocionálne krízy. Stojíte na váhe a nevidíte žiaden úspech ? Veľa ľudí je nespokojných , keď sa im nedarí zhodiť kilá navyše. Cítia sa skleslo a nešťastne. Pre tieto prípady je tu práve Bachov originálny kvet Gentian.

Impatiens / Netýkavka žliazkatá - Obrníte sa trpezlivosťou. Dlhodobý pokles váhy nedosiahnete nárazovými diétami. Práve pri nich sa najčastejšie objavuje nepríjemný "jojo" efekt . Nestrácajte trpezlivosť, keď kilá ubúdajú pomaly. Pri tomto vám pomôže Bachov originálnych kvet Imapatiens.

Crab Apple / Plané jablko - Budete mať pocit sebahodnoty. Jste samo so sebou nespokojný ? Pre niektorých ľudí je držanie diéty až posadnutosťou, bez ohľadu na to, či sú štíhli alebo príliš tuční alebo majú úplne normálnu hmotnosť. Kto sa chce spokojne pozerať do zrkadla a prijať sa taký aký je s láskou, pre toho je tu práve Bachov originálny kvet Crab Apple.

Hornbeam / Hrab obyčajný - Získajte motivačnú silu vo forme kvapiek. Patríte k tým ľudom, ktorí síce vedia, že by mali schudnúť, chýba im však hnacia sila, aby konečne začali ? Aby ste svoj úmysel s diétou už prestali odkladať potrebujete zmobilizovať svoje vnútorné presvedčenie a odhodlanie. K tomu vám bude nápomocný Bachov originálny kvet Hornbeam.

Dávkovanie:

Do pohára s vodou: Dve kvapky zvolenej esencie nakvapkať do pohára s vodou a pomaly popíjať. Opakovať podľa potreby.

Namiešaná esencia: Zo zvolených esencií (max. 7) nakvapkajte 2 kvapky z každej do mixovacej fľaštičky a doplňte neperlivou vodou a trochou alkoholu. Takto pripravené kvapky užívajte 4 denne.

Krízová esencia: 4 kvapky

Krízová esencia sprej: 2 streknutia

Prehľad všetkých 38 Bachových kvetov

Ak potrebujete poradiť pri výbere Bachových kvetov, napíšte nám alebo zavolajte. Radi vám poradíme. Poradenstvo pri výbere esencií je zdarma.

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.