Teraz -15% s kupónom: 15BIO

Náš sortiment

Čistá prírodná kozmetika a biokozmetika

U nás nájdete niekoľko dobre overených a spoľahlivých značiek ako napr. Weleda, Logona, Lavera, Neobio, Saloos, Nobilis Tilia, Primavera....Prírodná kozmetika v našej ponuke je certifikovaná známkami BDIH, NaTrue, CPK, CPK BIO, ECOCERT. Do našej ponuky nezaraďujeme výrobky, ktoré nespĺňajú podmienky pre označenie prírodná kozmetika. (podľa kritérií najpoužívanejších uvedených certifikátov)

Ekodrogéria pre vašu zdravú domácnosť

Vybrať si môžete z certifikovanej ekodrogérie (Sonett, Yellow & Blue), ktorá neobsahuje žiadne škodlivé  látky. Vytvorte si zdravú domácnosť bez zvyškov chemických látok z bežných čistiacich prostriedkov. Ekologické prípravky pre domácnosť sú nevyhnutnosťou pre každého, kto sa zodpovedne stavia k svojmu zdraviu a zdraviu celej planéty. Ekodrogéria v našej ponuke je 100% prírodného pôvodu.

Alternatívna medicína

V našej ponuke nájdete aj kvalitné produkty alternatívnej medicíny od firiem Naděje, Valovič, Nobilis Tilia, Hanus, Life Food a ďalších....Veľkej obľube sa teší aj Bachova kvetová terapia, Gemmoterapia a Tradičná čínska medicína. Výživové doplnky v našej ponuke sú schválené ÚVZ SR.