Newsletter 13.6.2011

Bioterra.sk

13.6.2011 NEWSLETTER

Prírodná kozmetika Lavera

Predstavujeme vám novú značku prírodnej kozmetiky Lavera. Lavera patrí medzi najstaršie a najobľúbenejšie značky prírodnej kozmetiky s certifikátom BDIH. Pre veľký záujem sme kozmetiku Lavera zaradili do nášho sortimentu. Vyskúšajte radu Basis Sensitiv, Faces, Body SPA, Baby & Kinder, Hair, Sun sensitiv alebo obľúbené Neutral a Neutral Baby určené na veľmi citlivú a alergickú pleť. Prírodná kozmetika Lavera poskytuje zdravú starostlivosť o pleť celej rodine.

Lavera prírodná kozmetika

Dámska hygiena Natracare

natracareNovinkou v našom sortimente je značka Natracare. Natracare je kompletná rada produktov dámskej hygieny z 100% certifikovanej biobavlny. Certifikovaná biobavlna nie je bielená chlórom. Výrobky Natracare neobsahujú žiadne chemické a syntetické látky. Natracare predstavuje jemnú a spoľahlivú starostlivosť z čisto prírodných materiálov. Výrobky Natracare sú odporúčané ženám, ktoré trpia na časté zápaly alebo majú citlivú pokožku.

 

  

Éterické oleje Hanus

éterické oleje HanusNáš sortiment sme rozšírili aj o značku Hanus. Hanus vám ponúka 100% prírodné éterické oleje vo farmaceutickej kvalite. To znamená, že sú to tie najčistejšie éterické oleje z kvalitných surovín vyrobené podľa presne stanovených noriem pre výrobu éterických olejov. Sú vhodné na liečebné využitie v aromaterapii. V novej kategórii v našom e-shope Aromaterapia nájdete aj doplnky potrebné pre aromaterapiu ako napr. masážne oleje vhodné na doplnenie vašim obľúbeným éterickým olejom či krásne ručne maľované aromalampy.

 


Bioterra.sk - internetový obchod špecializovaný na kvalitnú prírodnú kozmetiku, prírodné výživové doplnky, ekodrogériu a  prírodné liečivé prípravky.

Vaše obľúbené značky - Weleda, Logona, Sante, Neobio, Sonett, Saloos, Motherlove, Mydlové orechy, Gemmoterapia, Bachova kvetová terapia, Life food, Bjobj, Natrue, Naturae, Hanus a ďalšie...

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Budatínska 20, 851 06 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102. Spoločnosť iMFN, s.r.o. je právnická osoba, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1 oddiel: Sro, vložka číslo 60434/B.

www.bioterra.sk    tel: 0944 364 421