Počas mesiaca august 2018 sú piatky pre osobný odber ZATVORENÉ. Ďakujeme za pochopenie.

Newsletter 13.6.2011

Bioterra.sk

13.6.2011 NEWSLETTER

Prírodná kozmetika Lavera

Predstavujeme vám novú značku prírodnej kozmetiky Lavera. Lavera patrí medzi najstaršie a najobľúbenejšie značky prírodnej kozmetiky s certifikátom BDIH. Pre veľký záujem sme kozmetiku Lavera zaradili do nášho sortimentu. Vyskúšajte radu Basis Sensitiv, Faces, Body SPA, Baby & Kinder, Hair, Sun sensitiv alebo obľúbené Neutral a Neutral Baby určené na veľmi citlivú a alergickú pleť. Prírodná kozmetika Lavera poskytuje zdravú starostlivosť o pleť celej rodine.

Lavera prírodná kozmetika

Dámska hygiena Natracare

natracareNovinkou v našom sortimente je značka Natracare. Natracare je kompletná rada produktov dámskej hygieny z 100% certifikovanej biobavlny. Certifikovaná biobavlna nie je bielená chlórom. Výrobky Natracare neobsahujú žiadne chemické a syntetické látky. Natracare predstavuje jemnú a spoľahlivú starostlivosť z čisto prírodných materiálov. Výrobky Natracare sú odporúčané ženám, ktoré trpia na časté zápaly alebo majú citlivú pokožku.

 

  

Éterické oleje Hanus

éterické oleje HanusNáš sortiment sme rozšírili aj o značku Hanus. Hanus vám ponúka 100% prírodné éterické oleje vo farmaceutickej kvalite. To znamená, že sú to tie najčistejšie éterické oleje z kvalitných surovín vyrobené podľa presne stanovených noriem pre výrobu éterických olejov. Sú vhodné na liečebné využitie v aromaterapii. V novej kategórii v našom e-shope Aromaterapia nájdete aj doplnky potrebné pre aromaterapiu ako napr. masážne oleje vhodné na doplnenie vašim obľúbeným éterickým olejom či krásne ručne maľované aromalampy.

 


Bioterra.sk - internetový obchod špecializovaný na kvalitnú prírodnú kozmetiku, prírodné výživové doplnky, ekodrogériu a  prírodné liečivé prípravky.

Vaše obľúbené značky - Weleda, Logona, Sante, Neobio, Sonett, Saloos, Motherlove, Mydlové orechy, Gemmoterapia, Bachova kvetová terapia, Life food, Bjobj, Natrue, Naturae, Hanus a ďalšie...

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Budatínska 20, 851 06 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102. Spoločnosť iMFN, s.r.o. je právnická osoba, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1 oddiel: Sro, vložka číslo 60434/B.

www.bioterra.sk    tel: 0944 364 421

 

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.