newsletter 20.6.2011

Bioterra.sk

20.6.2011 NEWSLETTER

Čo by vám na letnej dovolenke nemalo chýbať ?

Pozrite si naše tipy !

Letný Rescue balíček - Praktický balíček s RESCUE produktami pre všetky krízové situácie. Ako stvorený na letné dovolenky a cestovanie. Pomáha v krízových situáciách !Obsahuje kvapky Rescue Remedy, Rescue náplaste na drobné poranenia a Rescue gél. Odorúčame !

Prírodný sprej na odpudenie hmyzu BioZstop - BioZstop je 100% prírodná rada prípravkov na odpudenie hmyzu. Produkty BioZstop obsahujú len zložky na rastlinnej báze. Sú absolútne neškodné pre ľudí aj zvieratá. Obsahujú esenciálne oleje, ktoré majú odpudzujúci vplyv na hmyz a garantujú plnohodnotnú ochranu pred komármi. Bez obáv ich môže používať celá rodina aj deti

Aroma roll on na cesty Saloos - Osviežujúci prírodný aroma roll-on pomáha prekonať nevoľnosť a únavu, je nepostrádateľný pri cestovaní na osvieženie tela i ducha. Obsiahnuté čisté prírodné éterické oleje z grepu ,mäty a ďalšie, pomáhajú tlmiť nevoľnosť, uľavujú odbolesti hlavy, potláčajú únavu a poskytujú osviežujúci pocit.

Bio Aloe vera gél Bjobj - Bio Aloe vera gél 97% od bjobj výborne revitalizuje a upokojuje pokožku celého tela. Vytvára na pokožke ochranný film, chráni a hydratuje. Výrazne upokojuje podráždenie. Odporúča sa po opaľovaní alebo spálení slnkom.

100% bambucké maslo bio karité Saloos - Vzácne maslo karité je africkými ženami už po stáročia obľúbeným a osvedčeným prostriedkom pre starostlivosť o pleť a prirodzenú ochranu proti UV žiareniu. Zanecháva pokožku jemnú a vláčnu, navyše na nej vytvorí jemný ochranný film, ktorý uzamyká vlhkosť v pleti a tým ju dlhodobo ošetruje. Každodenné používanie masla chráni pokožku pred voľnými radikálmi a spomaľuje starnutie. Bio karité 100% je čistý prírodný produkt.

Dámske vlhčené obrúsky z biobavlny Natracare - Dámske vlhčené obrúsky obsahujú extrakt z nechtíka a harmančeka. Sú veľmi jemné aj pre tú najcitlivejšie pokožku. Ideálne na cestovanie. Praktické a hygienické, aby ste sa cítili sviežo v každej situácii. Odporúčame !

 Bioterra na facebooku

Bioterra.sk - internetový obchod špecializovaný na kvalitnú prírodnú kozmetiku, prírodné výživové doplnky, ekodrogériu a  prírodné liečivé prípravky.

Vaše obľúbené značky - Weleda, Logona, Sante, Neobio, Sonett, Saloos, Motherlove, Mydlové orechy, Gemmoterapia, Bachova kvetová terapia, Life food, Bjobj, Natrue, Naturae, Hanus a ďalšie...

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Budatínska 20, 851 06 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102. Spoločnosť iMFN, s.r.o. je právnická osoba, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1 oddiel: Sro, vložka číslo 60434/B.

www.bioterra.sk    tel: 0944 364 421