Newsletter 22.8.2011

Obľúbená prírodná kozmetika Logona ponúka novinky z dekoratívnej kozmetiky.

Dekoratívna kozmetika Logona obsahuje len prírodné zložky. Nenájdete v nej žiadne syntetické farbivá, konzervanty a parfémy. Môžete tak bez obáv o zdravie zdokonaliť vašu krásu prírodným makeupom, očnými tieňami či špirálami. Produkty dekoratívnej kozmetiky Logona majú certifikát pre prírodnú kozmetiku BDIH.

Nové očné tiene a maskary si môžete pozrieť tu: 

Nové makeupy - Natural finish a Perfekt finish nájdete tu:

Značka Sante predstavuje novú radu pánskej prírodnej kozmetiky pre mužov Homme II.

Ako všetky produkty Sante aj nová pánska rada Homme II. spĺňa podmienky certifikátu BDIH pre kvalitnú prírodnú kozmetiku. Produkty obsahujú len prírodné zložky. Príjemná pánska vôňa je vytvorená z kompozície éterických olejov. Výrobky neobsahujú minerálne oleje, syntetické parfémy, konzervanty a farbivá. Pánov určite poteší aj originálne balenie produktov.

Odporúčame vám nový článok : Ako na citlivú pleť ?

Nájdete v ňom informácie o výrobkoch pre citlivú pleť a pripravili sme aj zoznam najpredávanejších produktov pre tento typ pleti.

 Krásny letný deň Vám želá Bioterra.sk

Poteší nás ak sa ku nám pridáte na facebooku. Ďakujeme!

 

 

Bioterra.sk - internetový obchod špecializovaný na kvalitnú prírodnú kozmetiku, prírodné výživové doplnky, ekodrogériu a  prírodné liečivé prípravky.

Vaše obľúbené značky - Lavera, Weleda, Logona, Sante, Neobio, Sonett, Saloos, Motherlove, Mydlové orechy, Gemmoterapia, Bachova kvetová terapia, Life food, Bjobj, Natrue, Naturae, Hanus a ďalšie...

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Budatínska 20, 851 06 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102. Spoločnosť iMFN, s.r.o. je právnická osoba, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1 oddiel: Sro, vložka číslo 60434/B.

www.bioterra.sk    tel: 0944 364 421