Ušetri na prírodných produktoch 15% pri nákupe nad 20€ - použi kupón: BIOEKO15

Newsletter 27.6.2011

Bioterra.sk

27.6.2011 NEWSLETTER

 Tipy pre ekologickú domácnosť

eko tipy pre domacnost

Ponúkame vám niekoľko osvedčených ekologických produktov do domácnosti. Ekoprodukty  do domácnosti neobsahujú žiadne syntetické a chemické látky. Sú 100% odbúrateľné v prostredí. Ich používaním robíte dobre pre seba aj pre prírodu. Ak rozmýšľate nad tým, že by ste aj chceli žiť aspoň trochu ekologicky, ale akosi sa neviete odhodlať, skúste sa na to pozrieť inak. Nie je nutné, aby ste si hneď kúpili celú sadu nových eko prípravkov pre domácnosť a začali ich používať. Skúste vyskúšať jeden - dva, podľa svojich možností. Aj malým krokom smerom k zdraviu a k prírode urobíte veľa. Predstavte si, že by si každý kúpil len jeden ekologický gél na riad. O koľko menej chemických penivých látok by sa vyplavilo do odpadových vôd ?

Vyskúšajte naše tipy pre eko domácnosť:

Gél na riad Sonett - Výborný ekologický gél na umývanie riadu. Odstraňuje mastnotu a nečistoty, dobre pení a stačí naniesť malé množstvo. Je jemný k pokožke. Neobsahuje žiadne chemické a syntetické látky, ktoré by mohli zostávať na povrchu riadu.

Mydlové orechy - 100% ekologické a zdravé pranie. Mydlové orechy vo svojej naprirodzenejšej podobe. Dôkladne perú, sú vhodné aj na pranie vecí malých detí alebo alergikov. Pranie mydlovými orechmi je zároveň veľmi ekonomické. Mydlové orechy prirodzene zmäkčujú vodu a zanechávajú neutrálnu vôňu.

Tekutý prostriedok na pranie Sonett - ekologický prostriedok na riad v 2L balení. Obsahuje éterický levanduľový olej pre príjemnú vôňu. Je vhodný aj na pranie pri vysokých teplotách, na biele aj farebné prádlo.

Prací gél z mydlových orechov levanduľový - je vytvorený z mydlových orechov. Obsahuje esenciálny levanduľový olej. Oproti mydlovým orechom je o niečo praktickejší, nemusíte dávať orechy do vrecúška, len jednoducho nalejete podľa odmerky do otvoru na prací prášok.

Sóda BIKA - tradičný všestranný prostriedok do domácnosti. Sóda BIKA je vhodná na čistenie práčok, chladničiek, detských hračiek, auta, garáže....Pomáha pri odstránení pachov z chladničky, zo športovej výstroje... Osvedčila sa pri praní detských textilných plienok, čistení kanvíc, kávovarov, mikrovlnky, na odstránenie usadením z odpadov atď....

Bieliaci prášok PUER - ekologický bieliaci prostredok, ktorý zachová vaše prádlo krásne biele. Prášok PUER je sóda obohatená kyslíkom. Nemá negatívne účinky na prádlo, pokožku a životné prostredie ako bežné bielidlá ! Okrem toho sa dá využiť aj na čistenie WC, drezov, umývadiel a vaní...

Žlčové mydlo na škvrny - účinne odstraňuje aj silné a odolné škvrny od krvi, atramentu, ovocia. 100% odbúrateľné v prírode. Veľmi praktický pomocník pri menších "nehodách" na oblečení a obrusoch...

Odstraňovač vodného kameňa - veľmi účinný prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa. Zároveň veľmi ekonomický, pretože kupujete len prášok, nie vodu. Odstraňuje vodný kameň v kanviciach, umývačkách riadu, kávovaroch, práčkach, v kúpeľni....

Čistiaci prášok Sonett - klasický ekologický prášok na čistenie umývadiel, vaní, sprchových kútov, ale aj hrncov, zaneseného riadu či sporáku. Odstraňuje aj odolnú nečistotu. 100% odbúrateľný v prírode.

Tekuté mydlo na ruky Sonett - výborné ekologické mydlo pre celú rodinu. Jemné a šetrné k pokožke. Obsahuje mydlo z rastlinných olejov éterické oleje pre príjemnú vôňu. Na výber Citrus, Levanduľa alebo Neutral.

 

 Bioterra na facebooku

Bioterra.sk - internetový obchod špecializovaný na kvalitnú prírodnú kozmetiku, prírodné výživové doplnky, ekodrogériu a  prírodné liečivé prípravky.

Vaše obľúbené značky - Weleda, Logona, Sante, Neobio, Sonett, Saloos, Motherlove, Mydlové orechy, Gemmoterapia, Bachova kvetová terapia, Life food, Bjobj, Natrue, Naturae, Hanus a ďalšie...

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Budatínska 20, 851 06 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102. Spoločnosť iMFN, s.r.o. je právnická osoba, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1 oddiel: Sro, vložka číslo 60434/B.

www.bioterra.sk    tel: 0944 364 421