Adventná zľava 16% pri nákupe nad 20€ s kupónom: ADVENT

Newsletter 4.7.2011

Bioterra.sk

4.7.2011 NEWSLETTER

Bylinné sirupy Klášterní officína

bylinné sirupy Klášterní officínaOdporúčame vám vyskúšať lahodné sirupy Klášterní officína. Výborne vás v lete osviežia, dodajú energiu a okrem toho majú aj liečivé účinky. Výrobca sirupov nadväzuje na tradíciu výroby bylinných sirupov v stredovekých kláštoroch. Sirupy obsahujú bylinné extrakty a jednoduchý cukor fruktózu. Sú vhodné na užívanie ako podporný prostriedok pri liečení niektorých chorôb, ale aj na prípravu osviežujúcich nápojov. Používajú sa ako klasický sirup. Na letné osvieženie odporúčame vyskúšať Mätový sirup, Rakytníkový sirup, Čučoriedkový alebo Grepové jadierko. Výber je naozaj široký a môžete si vybrať podľa svojej chuti. určite vás potešia aj veľmi prijateľné ceny.

 

 

 Topnatur kvalitné a 100% prírodné výživové doplnky.

Novinkou v našom sortimente je značka Topnatur. Pod touto značkou vyrába český výrobca ASP Czech veľmi kvalitné výživové doplnky pre podporu trávenia a zdravé črevá. V ponuke Topnatur nájdete Candi stop kapsule na podporu liečby gynekologických zápalov, prípravok Lepicol na podporu správnej funkcie tenkého aj hrubého čreva, Psyllium indickú vlákninu, Špeciálnu vlákninu pre deti a Chlorellu so všestranne liečivým účinkom na organizmus. Alergikov a ľudí trpiacich ekzémom či extrémne suchou pokožkou poteší ojedinelý výrobok - Ovsenný kúpeľ na podráždenú a suchú pokožku.

 

Zmena osobného odberu

bioterra kancelariaRadi by sme vás informovali, že od 1.7.2011 bolo zmené miesto pre osobný odber vašich objednávok. Nová adresa osobného odberu je Švabinského 13, 851 01 Bratislava - Petržalka. Naša kancelária sa nachádza v budove Andalex, vedľa UPC. Nájdete nás na 2. posch. V kancelárii máme základný sortiment nášho e-shopu a pokiaľ si chcete prísť niektoré výrobky pozrieť alebo sa poradiť , nech sa páči, sme tu pre vás v týchto časoch. Pokiaľ máte záujem o niečo konkrétne, je dobré sa vopred telefonicky informovať, či to momentálne máme. V kancelárii môžete vyskúšať aj niektoré vzorky parfémov Florascent, či iné testery. (ponuku testerov sa budeme snažiť postupne rozširovať).

Poteší nás ak sa ku nám pridáte na Facebooku. Ďakujeme !

 Bioterra na facebooku

Bioterra.sk - internetový obchod špecializovaný na kvalitnú prírodnú kozmetiku, prírodné výživové doplnky, ekodrogériu a  prírodné liečivé prípravky.

Vaše obľúbené značky - Weleda, Logona, Sante, Neobio, Sonett, Saloos, Motherlove, Mydlové orechy, Gemmoterapia, Bachova kvetová terapia, Life food, Bjobj, Natrue, Naturae, Hanus a ďalšie...

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Budatínska 20, 851 06 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102. Spoločnosť iMFN, s.r.o. je právnická osoba, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1 oddiel: Sro, vložka číslo 60434/B.

www.bioterra.sk    tel: 0944 364 421