Teraz s kódom EXTRA ušetríš 7% pri nákupe nad 15€

Newsletter 6.6.2011

Bioterra.sk

6.6.2011 newsletter

Aroma roll on Saloos

saloosRozšírili sme sortiment značky Saloos o zaujímavé novinky ! Saloos je kvalitná značky českej prírodnej kozmetiky s certifikátom CPK Bio. Odporúčame vám vyskúšať Aroma roll on v praktickom balení. Týchto praktických pomocníkov môžete mať vždy poruke či už na cestách alebo v práci. Odstránia stres, dodajú vitalitu, navodia príjemnú náladu, zahoja drobné poranenie. Oplatí sa vyskúšať!

 

 

 

Pleťové a telové masážne oleje Saloos

Masážne oleje saloosTelové a pleťové oleje Saloos sú tvorené kompozíciou kvalitných rastlinných olejov lisovaných za studena a zmesou éterických olejov. Poskytujú pokožke dokonalú starostlivosť a navyše zlepšujú psychickú pohodu a náladu. Oleje Saloos sú v biokvalite a poskytnú vám ozajstný pôžitok z aromaterapie. Vyberte si z veľkého množstva druhov presne podľa vašich potrieb ! Pozrite si celú ponuku tu.

 

Materská a detská rada Saloos

saloos materska a detska radaMaterská a detská rada Saloos vám predstavuje vysokokvalitné výrobky v biokvalite pre deti a budúce mamičky. Produkty sú vyrobené z rastlinných olejov lisovaných za studena a jemných výťažkov z nechtíka, harmančeka a starostlivo vybraných éterických olej vhodných aj pre deti a tehotné ženy. Produkty materskej rady Saloos spĺňajú najvyššie nároky pre zdravú starostlivosť o pokožku od prvého dňa života. Pozrite si produkty tu.

 


 

Bioterra.sk - internetový obchod špecializovaný na kvalitnú prírodnú kozmetiku, prírodné výživové doplnky, ekodrogériu a  prírodné liečivé prípravky.

Vaše obľúbené značky - Weleda, Logona, Sante, Neobio, Sonett, Saloos, Motherlove, Mydlové orechy, Gemmoterapia, Bachova kvetová terapia, Life food, Bjobj, Natrue, Naturae, Hanus a ďalšie...

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Budatínska 20, 851 06 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102. Spoločnosť iMFN, s.r.o. je právnická osoba, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1 oddiel: Sro, vložka číslo 60434/B.

www.bioterra.sk    tel: 0944 364 421