S kupónom EXTRA18 máš zľavu 18% pri nákupe nad 25€

Newsletter 8.8.2011

Bioterra.sk

8.8.2011 NEWSLETTER

Tradičná čínska medicína

Predstavujeme vám novinku z alternatívnej medicíny. Do nášho sortimentu sme zaradili výrobky Tradičnej čínskej medicíny. V našej ponuke nájdete bylinné zmesy WAN - bylinné lisované guličky. Vďaka tejto forme sú jednoduché na užívanie a stabilné, čo sa týka obsahu účinných látok. Naše bylinné zmesy pochádzaju od spoľahlivého dodávateľa TCM Slovakia,ktorý má s čínskou medicínou dlhoročné skúsenosti.

tradicna cinska medicina

Bylinné zmesy WAN v našej ponuke spĺňajú tieto kritériá:

  • Sú schválené Úradom verejného zdravotníctva SR

  • Sú hygienicky nezávadné

  • Sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť

  • Sú testované na prítomnosť ťažkých kovov

  • Nemajú nežiadúce reakcie pri užívané iných "klasických liekov"

  • Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture praktice) - Kvalita a dodržiavané postupy počas výroby

tradicna cinska medicinaBylinné zmesy WAN v našej ponuke si môžete jednoducho vybrať podľa príznakov zdravotných ťažkostí. Výber je jednoduchý aj pre laika. Nie je nutné, aby ste ovládali zákonitosti čínskej medicíny.

Čínske bylinné zmesy sú vhodné na prevenciu, doplnenie energie a vitality. Majú podporný účinok pri liečení rôznych zdravotných problémov.

Odporúčame vám článok Základné informácie o Čínskej medicíne

Ak potrebujete nájsť produkt na vaše špecifické zdravotné problémy, skúste vyhľadávanie v kategórii CHOROBY. Nájdete tam zoznam najbežnejších chorôb s odporúčaními prípravkami na podporu liečby.

Upozornenie: Informácie na stránke www.bioterra.sk sú len všeobecné rady a odporúčania. Zdravotné problémy konzultujte so svojím lekárom.

Poradňa bioterraPotrebujete sa poradiť ? Hľadáte ten správny výrobok pre vás. Napíšte nám do online poradne. Odpovieme vám v krátkom čase!

 Bioterra na facebooku

Bachova terapiaPoteší nás ak sa ku nám pridáte na Facebooku. Ďakujeme !

 

 

Návštívte náš partnerský e-shop zameraný na Bachovu kvetovú terapiu.

 

 

Bioterra.sk - internetový obchod špecializovaný na kvalitnú prírodnú kozmetiku, prírodné výživové doplnky, ekodrogériu a  prírodné liečivé prípravky.

Vaše obľúbené značky - Lavera, Weleda, Logona, Sante, Neobio, Sonett, Saloos, Motherlove, Mydlové orechy, Gemmoterapia, Bachova kvetová terapia, Life food, Bjobj, Natrue, Naturae, Hanus a ďalšie...

Prevádzkovateľ: iMFN s.r.o., Budatínska 20, 851 06 Bratislava, IČO: 44 961 618 DIČ: 2022892102. Spoločnosť iMFN, s.r.o. je právnická osoba, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1 oddiel: Sro, vložka číslo 60434/B.

www.bioterra.sk    tel: 0944 364 421