Práve teraz -20% na vlasovú kozmetiku - použi zľavový kód VLASY20

Ježibaba guľatohľavá - tinktúra z bylín T1

Neohodnotené
 
 
Nervový systém
€5,34
Značka Naděje
Kategória Tinktúry z bylín
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD070 Objem: 50 ml 5 - 7 dní €5,34
   
 

Ježibaba guľatohľavá - tinktúra z bylín T1

Hlavné zameranie: poškodenie nervového systému, svalové atrofie, periférne obrny, zápal nervov, porucha vedenia vzruchu nervovými vláknami (po úrazoch)

Odborná literatúra uvádza použitie aj pri: obnova činnosti nervových vlákien a mozgových centier, obrna, úrazy, zápaly miechy, stimulácia srdečného svalu, zníženie krvného tlaku

Ježibaba guľatohlavá je výnimočná bylinka.

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Bylinné tinktúry pani Jarmily Podhornej Naděje

Liečba pomocou výťažkov z bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiadúce účinky a nezanecháva v tele žiadny "odpad". Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka. 

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.