Halloweenska zľava -12% s kupónom - 12EXTRA - platí pri nákupe nad 15 EUR.

Čierna ríbezľa - tinktúra z púčikov P7

Neohodnotené
 
Extra zľava -12% s kupónom: 12EXTRA Zväčšiť
 
alergie, ekzémy, senná nádcha...
€7,56
Značka Naděje
Kategória Tinktúry z púčikov
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD007 Objem: 50 ml 5 – 7 dní €7,56
   
 

Čierna ríbezľa - tinktúra z púčikov P7

 

Čierna ríbezľa v tinktúre z púčikov sa užíva pri zníženej funkcii nadobličiek, pri potrebe vytvorenia kortizonového efektu, pri ťažších formách zápalov.

Užíva sa najmä pri alergiách, ekzémoch, sennej nádche.

Ďalej pre zlepšenie adenómu prostaty.

Zmes Čierna ríbezľa - Ostružina užívame pri ochoreniach na vaječníkove cysty.

Zmes Čierna ríbezľa - Borovica - Vinič pri artróze a pri opuchoch.

Zmes Ríbezľa - Kalina - Rozmarín - pri alergiách spolu s plamienkou zamatovohlúbikovou

 

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Prečo sú tinktúry z púčikov jedinečné ? 

Tinktúry z púčikov rastlín majú jedinečný účinok vďaka obsahu tých neacennejších látok, ktoré rastlina v sebe má. V čase kvitnutia rastlina sústreďuje svoju silu a energiu do pukov. Tam sa nachádzajú všetky dôležité vitamíny, minerály, enzýmy...Lúhovaním púčikov sa získava cenná tinktúra, ktorá obsahuje práve tieto účinné látky. Toto odvetvie alternatívnej medicíny sa nazýva gemmoterapia.

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.