JEMNOSŤ NEBESKEJ VÍLY - TAO HONG SI WU WAN - TCM Herbs

 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH052 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €16
   
 

JEMNOSŤ NEBESKEJ VÍLY - TAO HONG SI WU WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Vyživuje krv XUE a upravuje jej obeh
  • Upravuje cyklus

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto bylinná zmes sa používa pri nedostatočnosti krvi spolu sa stagnáciou krvi. Obzvlášť badateľné je to u žien, ktorých menštruácia je sprevádzaná bolestivými kŕčmi pred menštruáciou či v prvých dňoch menštruácie. Niekedy sa objavujú aj tmavé krvné zrazeniny. Rovnako sa niekedy po menštruácii objaví slabé krvácanie, tzv. špinenie. Tieto príznaky sú úplne typické pre nedostatočnosť krvi s jej stagnáciou, podobne ako keď je v riečisku málo vody až sa napokon tok zastaví. Bylinky v zmesi nie len že vyživujú krv, ale zároveň aj rozprúdia krv a tým upravujú a harmonizujú nie len menštruáciu, ale aj celý organizmus. Nesmie sa používať v prípade nadbytku, tj. u žien, ktorých menštruácia je silná a s nadmerným krvácaním.

Rozbor bylín v zmesi: Zmes je zložená z dvoch skupín bylín. Prvá skupina predovšetkým doplňuje krv a patrí sem Shu di huang a Bai shao. Shu di huang veľmi silno doplňuje pečen a ľadviny tým, že vyživuje krv a rozhojňuje YIN. Je tiež čiastočne účinná v liečbe menštruačných problémov. Bai shao doplňuje krv a ochraňuje YIN. Spoločne s Shu di huang predstavujú veľmi silnú kombináciu, ktorá doplňuje krv pečene. Pretože sú tieto byliny mastné a sladké, majú tendenciu vyvolať stagnáciu krvi. Preto je součásťou zmesi aj druhá skupina bylín, ktoré majú nie len preventívny účinok, ale súčasne už odstraňujú prítomnú stagnáciu. Dang gui doplňuje a oživuje krv, niekedy sa hovorí o tom, že vyživuje YANG krvi. Tiež zvlhčuje črevá a upravuje vzájomný vzťah medzi pečeňou a ľadvinami. Chuan xiong oživuje krv a rozhýbava Qi, uvoľňuje stiesnenosť (predovšetkým pečennú Qi) a zastavuje bolesť. Kombinácia týchto bylín spoločne s prvou skupinou vedie k posíleniu tvorby krvi. Súčasne Bai shao ochraňuje YIN pred poškodením aromatickou povahou posledních dvoch bylín. V tomto variante sú pridané ďalšie dve byliny, ktoré silno pôsobia na stagnáciu krvi. Tao ren oživuje krv a odstraňuje stagnáciu a Hong hua, ktorá oživuje krv, spriechodňuje menštruáciu, odstraňuje zrazeniny a zastavuje bolesť.

Dávkovanie: 4 tabletky 3x denne, deti od 6 rokov 2 tabletky denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu).

Upozornenie: Neužívať v prípade nadmerného či silného krvácania!

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.