LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU - QI JU DI HUANG WAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18
Ušetríte €2 (–11 %)
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH182 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18 €16
   
 

LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU - QI JU DI HUANG WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Vyživuje YIN pečene a ľadvín
  • Zlepšuje zrak

Odborná literatúra o TCM uvádza: Zmes je určená na liečbu zrakových ťažkostí, obzvlášť u zvýšenej únavy očí pri práci vyžadujúcej dlhodobé čítanie. Rovnako ako ostatné zmesi sa aj táto zaoberá liečbou organizmu ako celku, zlepšuje funkciu pečene, podporuje krvotvorbu a posilňuje zrak.

Rozbor bylín v zmesi: Gou qi zi vyživuje a posilňuje YIN pečene a ľadvín, posilňuje zrak a podporuje esenciu, (viz Legendy písané bylinami), Tu si zi posilňuje ľadviny a pečen, vyživuje YIN a ochraňuje esenciu, zlepšuje zrak, Shu di huang vyživuje YIN ľadvín a krv, posilňuje krv a esenciu, Ju hua a Man jing zi ochladzuje teplo pečene a z očí, Mi meng hua posilňuje zrak a oči, Hong zao vyživuje krv a tým aj zrak, Nu zhen zi posilňuje a vyživuje YIN pečene a ľadvín a zlepšuje zrak, Dang gui posilňuje, vyživuje a harmonizuje krv, Bai shao vyživuje krv a ochraňuje YIN, Chuan xiong rozhýbava krv a podporuje obeh Qi.

Dávkovanie: 3x denne 4 tabletky, deti od 5-12 rokov 2 tabletky 3x denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné u zrakových ťažkostí z únavy pozorovať už po troch dňoch, u dlhodobých ťažkostí sa v závislosti na stave užívanie predlžuje na dva až tri mesiace.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.