DOPRAVA ZADARMO na Zásielkovňu pri nákupe nad 30€. (Platí pre objednávky do max 5kg.)

NÁVRAT RYSA OSTROVIDA - MING MU DI HUANG WAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18
Ušetríte €2 (–11 %)
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH183 Objem: 100 tabliet / 30 g Na sklade €18 €16
   
 

NÁVRAT RYSA OSTROVIDA - MING MU DI HUANG WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

 

 

Pôsobenie:

  • Vyživuje YIN pečene a ľadvín

Odborná literatúra o TCM uvádza: Zmes je určená na liečbu zrakových ťažkostí, obzvlášť u zvýšenej únavy očí pri práci vyžadujúcej dlhodobé čítanie. Rovnako ako ostatné zmesi sa aj táto zaoberá liečbou organizmu ako celku, zlepšuje funkciu pečene, podporuje krvotvorbu a posilňuje zrak.

Rozbor bylín v zmesi: 

Rozbor bylín v zmesi podľa tradičnej čínskej medicíny - Cisárskou bylinou je Gou qi zi, ktorá posilňuje ľadvinový jin SHEN YIN XU a ľadvinovú esenciu JING, vyživuje pečeňový jin a krv GAN YIN/XUE XU a zjasňuje zrak (viď. Legendy psané bylinami). Ďalšou cisárskou bylinou je Huang qi, ktorá vyživuje krv pečene GAN XUE XU a zlepšuje rozostrený zrak z nedostatočného vyživovania očí krvou pečene GAN XU. Cisárskou bylinou je Jue ming zi, ktorá vyrovnáva pečeň GAN tým, že sťahuje a zakotvuje stúpajúci jang GAN YANG SHI, ktorý stúpa práve na základe nedostatočnosti jin pečene a ľadvín GAN/SHEN YIN XU.

Ďalej ochladzuje oheň pečene GAN HUO, ktorý šľahá do očí (podľa TCM „pečeň živí oči") a týmto ochladzovaním aj zjasňuje zrak. Ďalšia cisárska bylina Bai ji li má podobné účinky ako predchádzajúca bylina (vyrovnáva pečeň GAN, sťahuje vzostupný jang GAN YANG SHI a zjasňuje zrak), na viac ešte rozprúďuje stagnujúcu energiu čchi pečene GAN QI ZHI a uvoľňuje stiesnenosti, vypudzuje škodlivý vietor FENG XIE QI a zastavuje svrbenie. Fu pen zi posilňuje esenciu ľadvín SHEN JING XU a zlepšuje zrak.

Poslednou cisárskou bylinou je Tu si zi, posilňuje ako ľadvinový jang SHEN YANG XU, tak ľadvinový jin SHEN JIN XU, a dokonca aj ľadvinovou esenciu SHEN JING XU, zlepšuje zrak a odstraňuje zakalenie či mžiky pred očami (tzv. plávajúco mušky vo slivovici). Asistentskou bylinou je potom Wu wei zi, ktorá posilňuje nedostatočnú esenciu ľadvín SHEN JING XU, zadržuje jin YIN XU, generuje telesné tekutiny JIN YE a posilňuje energii čchi sleziny a srdca PI/XIN QI XU. Poslednou bylinou je Sang ye, ktorá vyrovnáva pečeň GAN, vyživuje nedostatočný jin pečene GAN YIN XU,) a tzv. prečisťuje oči – vylučuje horký vietor FENG RE a sťahuje stúpajúci jang pečene GAN YANG SHI, ktorý zapríčiňuje začervenané, bolestivé a suché oči alebo mušky či bodky pred očami.

Dávkovanie: 3x denne 4 tabletky, deti od 5-12 rokov 2 tabletky 3x denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné u zrakových ťažkostí z únavy pozorovať už po troch dňoch, u dlhodobých ťažkostí sa v závislosti na stave užívanie predlžuje na dva až tri mesiace.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

 

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.