Práve teraz máš zľavu 15% pri nákupe nad 20€ s kupónom FLASH15

Magneziový olej - Zechtan Magnesium Oil

Kód: NAD920
VÝHODNÁ CENA
6 hodnotení
Značka: Zdravý svet
€7,94
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Magnéziový olej je ideálny po akomkoľvek športovom výkone, tréningu, cvičení. Svaly na regeneráciu potrebujú nevyhnutne horčík. Stačí keď si ho v jemnej vrstve natriete na svaly.

Detailné informácie

Podrobný popis

ZECHSTEIN MAGNESIUM OIL - Zechstein magnéziový olej je vysoko nasýtený roztok ultra čistého prírodného chloridu horečnatého (čisté prírodné magnézium), pochádzajúceho zo starodávneho, 250 miliónov rokov starého mora Zechstein. Zechsteinské more bolo niekedy vnútorným morom v blízkosti rovníka. V priebehu miliónov rokov, toto more prešlo cez 5 cyklov odparovania a zaplavovania a zanechalo pre naše generácie vrstvu najčistejšej horečnatej soli na svete, čo je pre nás obrovský prírodný zdravotný poklad.

Horčík je pre nás životne dôležitý. V súčasnosti 75% populácie má nedostatok horčíka. Problémom je, že perorálne užívanie horčíka má veľmi nízku vstrebateľnosť. Je preukázané, že magnézium aplikované cez pokožku má až 5x vyššiu vstrebateľnosť ako klasické perorálne užívanie.

Tekuté magnézium v našom spreji má jemne mastnú konzistenciu, čo umožňuje jednoduchú a rýchlu aplikáciu priamo na pokožku. Horčík je cez pokožku veľmi dobre absorbovaný a transportovaný do buniek. N

Náš magnéziový olej sa získava maximálnym stupňom nasýtenia horčíka vo vodnom roztoku. Vznikne olejová forma čistého magnézia. Jeho jemný mastný film sa veľmi dobre vstrebáva a nezanecháva pokožku mastnou.

Magnéziový olej je ideálny po akomkoľvek športovom výkone, tréningu, cvičení. Svaly na regeneráciu potrebujú nevyhnutne horčík.

Stačí keď si ho v jemnej vrstve natriete na svaly. Taktiež ak máte svalové kŕče, stačí jemne natierať postihnuté svalové partie. Pri masážach je vhodný koniec masáže, je jemný a mimoriadne ľahko sa masíruje. Preto je aj masérmi veľmi obľúbený.

Telo vždy absorbuje len to čo potrebuje, takže pri aplikácii cez pokožku nie je riziko predávkovania.

Táto osvedčená a certifikovaná kvalita je známe ako Zechstein Inside a od roku 2007 je k dispozícii pre použitie v zdravotníctve a wellness sektore.

Magnesium Oil sa odporúča pri:

nízkej hladine horčíka v bunkách
nesprávnej funkcii svalov
vysokom nervovom napätí
bezpečnej detoxikácii
bolestiach svalov a kŕčoch
zlej nálade a vysokom strese
nízkej hladine energie
zlom spánku

Návod na použitie:

Nastriekajte na pokožku niekoľko strekov, zľahka vmasírujte, a nechajte prirodzene uschnúť. Vyhnite sa veľmi citlivým častiam tela a slizniciam

Upozornenie: V miestach aplikácie sa môže vyskytnúť pocit tepla alebo mierne brnenie, ale to je normálne a je to znamením, že sa horčík vstrebáva cez kožné tkanivá, a tiež to častokrát signalizuje práve nedostatok horčíka v tele. Ak Vám to bude veľmi nepríjemné stačí opláchnuť miesto aplikácie čistou vodou.

Zloženie: voda, čistý prírodný Zechstein chlorid horečnatý 31% ( a prirodzene sa vyskytujúce prírodné stopové prvky.)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: