DOPRAVA ZADARMO na Zásielkovňu pri nákupe nad 30€. (Platí pre objednávky do max 5kg.)

SPEVNENIE PODOMLETÉHO BREHU - XUE FU ZHU YU WAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18
Ušetríte €2 (–11 %)
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH041 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18 €16
   
 

SPEVNENIE PODOMLETÉHO BREHU - XUE FU ZHU YU WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

 • Rozprúďuje krv YU XUE
 • Rozhýbava stagnáciu čchi QI ZHI
 • Rozpúšťa zrazeniny krvi YU LUO
 • Utišuje bolesti

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto bylinná zmes má 2 základné účinky – rozpustenie blokády krvi YU XUE v hornom ohnisku (od bránice vyššie) a rozprúdenie stagnácie energie pečene čchi GAN QI ZHI. V praxi si tento stav môžeme predstaviť ako „ucpaný odkvap či podviazanie v páse“. Jedná sa o najsilnejšie pôsobiacu bylinnú zmes na blokádu krvi a stagnáciu energie. Veď také choroby a príznaky, ktoré sa odvíjajú od tejto čínskej patológie, tomu patrične odpovedajú - silné, ostré, fixné a chronické bolesti od pásu nahor - bolesti v podrebrí, na hrudi, na hlave, neuralgiu trojklanného nervu, bolesti medzirebrových nervov, bolesti kľbov, bolesti hrudnej a krčnej chrbtice apod.

Toto všetko je spôsobené blokádou krvi YU XUE, čo časom vede i k stagnácii energie čchi QI ZHI. Tá sa potom prejavuje tiež ďalšími bolesťami (opäť od pásu nahor), ktoré tzv. cestujú (na rozdiel od fixných bolestí z blokády krvi). Vďaka stagnácii energie čchi a blokáde krvi dochádza časom k premene každej blokády na vnútornú horúčosť či oheň NEI HUO. Tato kombinácia blokády, stagnácia a ohňa napáda dráhu srdca a môže sa prejaviť ako depresia, podráždenosť, výrazné striedanie nálad, búšenie srdca, nespavosť, pocit horúčosti na hrudi, poobedné zvýšené teploty apod. V oblasti žalúdka sa potom môže objaviť (v dôsledku blokády krvi, ktorá utláča žalúdočnú čchi a má za následok vzostup „vzbúrenéj žalúdočnej čchi v protismere“) neustávajúce štikútanie, pocit na zvracanie či zakuckávanie sa počas pitia tekutín.

Rozbor bylín v zmesi: Tao ren, Hong hua, Dang gui, Chuan xiong a Chi shao rozprúďujú krv a rozpúšťajú zrazeniny, Dang gui a Sheng di huang rozprúďujú a vyživujú krv, Chai hu a Zhi ke spriechodňujú pečeň a regulujú tok energie Qi, Niu xi rozbíja zrazeniny, spriechodňuje dráhy LUO a sťahuje energii Qi nadol, Jie geng otvára pľúca a smeruje účinok bylín smerom nahor, Gan cao celkovo harmonizuje účinok bylín v zmesi.

Dávkovanie: 3x denne 4 tablety, deti od 3 do 12 rokov 2 tablety denne (v Číně používajú v prípade potreby a intenzity potiaží dávku 2 - 3x vyššiu). Vhodná je event. kombinácia so Šaolinovým olejom (kód TCH700).

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

 • sú 100% prírodné produkty
 • neobsahujú žiadny lepok
 • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
 • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
 • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
 • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
 • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

ó
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.