TAJOMSTVO ZLATEJ SKRINKY - JIN GUI SHEN QI WAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18
Ušetríte €2 (–11 %)
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH171 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18 €16
   
 

TAJOMSTVO ZLATEJ SKRINKY - JIN GUI SHEN QI WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Doplňuje YANG a YIN ľadvín
  • Posilňuje ľadviny
  • Vylučuje chlad HAN

Odborná literatúra o TCM uvádza: Zmes podporuje a doplňuje tzv. životnú energiu človeka, ktorá je podľa čínskej medicíny uložená v ľadvinách. Má všeobecne zahrievacie pôsobenie. Účinok zmesi je založený na postupnej podpore organizmu, a nie na chvíľkovom neprimeranom „vybičovaní“ energie. V Číne patrí už od dôb svojho vzniku k najznámejším prípravkom užívaným u prejavov predčasného starnutia.

Rozbor bylín v zmesi: Cisárska bylina Shu di huang vyživuje krv, rozhojňuje YIN a doplňuje ľadviny. Pretože silno doplňuje krv a YIN, pôsobí súčasne preventívne proti ich zraneniu a vysušeniu vnútra. Shu di huang vstupuje do dráhy ľadvín, ktorú výrazne zohrieva a doplňuje. Jeho relatívne vyššia dávka oproti ostatním bylinám odráža dôležitosť doplnenia ľadvín a znovuobnovenie esencie ako hlavného pôsobenia zmesi. Prvý minister Shan zhu yu doplňuje pečen a posilňuje slezinu ako postnatálny zdroj krvi a esencie. Kyslý a mierne teplý Shan zhu yu doplňuje pečen a ľadviny tým, že vyživuje YIN a oživuje krv, pomáha ochránit původnú Qi. Posilnenie Qi ľadvín je dôležité k zaisteniu dostatečnej rezervy YIN a YANG v tele. K tomuto je nutné, aby byla dostatečne vyživená pečen, ktorá čerpá esenciu z ľadvín. Tým, že se doplní YIN pečene, obnoví se ich spriechodňovacia funkcie. Ďalší ministri sú Fu ling a Gui zhi. Fu ling doplňuje oheň, podporuje YANG a rozptyľuje chlad. Gui zhi uvoľňuje svaly a kĺby, zohrieva, otvára a spriechodňuje dráhy. Súčasne tiež zahrieva a doplňuje YANG ľadvín. Spoločne podporujú YANG a upravujú metabolizmus vody. Následujú traja asistenti Ze xie, Fu ling a Mu dan pi. Ich funkciou je regulovat tri yinové orgány: ľadviny, pečen a slezinu. Ze xie odblokováva a reguluje vodné cesty, Fu ling spevňuje slezinu a odstraňuje vlhkosť a Mu dan pi prečisťuje teplosť a potlačuje oheň pečene. Tieto tri byliny pracujú synergicky s Shu di huang, Shan zhu yu a zajišťujú purgáciu spojenú s Ionizáciou ako základnou funkciou tejto zmesi. Súčasne Ze xie a Fu ling uvolňujú a regulujú vodné cesty, spevňujú slezinu a odstraňujú vlhkosť a tým pomáhajú Gui zhi, ktorá zohrieva močový mechúr a podporuje močenie. Mu dan pi ochladzuje krv, odstraňuje krvnú stagnáciu a spoločne s Gui zhi oživuje krv.

Dávkovanie: 3x denne 4 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Vzhľadom k tomu, že účinok je postavený na celkovom posilnení organizmu, je doba podávania individuálna, závislá na závažnosti stavu, a pohybuje sa od jedného do troch mesiacov. Pre udržanie dosiahnutého zlepšenia stavu je možné užívať dávku nižšiu, najlepšie 5 tabliet ráno.

Upozornenie: Túto zmes by nemali používať jedinci, ktorí sa často rozčúlia, sú podráždení, výbušní a majú červenú tvár a oči. Vhodnosť nasadení je v týchto prípadoch nutne citlivo zvážiť či konzultovať s terapeutom tradičnej čínskej medicíny.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.