ZVLEČENIE HADEJ KOŽE - GAN/DAN SHI/RE WAN mod. - TCM Herbs

 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH019 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €16
   
 

ZVLEČENIE HADEJ KOŽE - GAN/DAN SHI/RE WAN mod. - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Vylučuje vlhko a horúčosť SHI/RE z pečene a žlčníka a zo spodného ohniska
  • Vylučuje vietor FENG a tíši svrbenie

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto bylinná zmes je variáciou známej a často užívanej zmesi LONG DAN XIE GAN WAN (Pilulka horca (kód TCH014), ale na rozdiel od nej táto nová bylinná zmes podstatne viac drenážuje vlhko a horúčosť SHI/RE z nášho organizmu, obzvlášť z dráhy pečene a žlčníka a z tzv. spodného ohniska. Naviac vylučuje škodlivý vietor FENG, ktorý spôsobuje svrbenie, hlavne u kožných a genitálnych problémoch. Stagnujúce vlhko a horúčosť v pečeni a v žlčníku GAN/DAN SHI/RE blokuje dráhy v spodnom ohnisku podobne, ako keď sa v horúcej trubke zhutňuje kalný obsah, čo sa následne prejavuje príznakmi ako sú napr. bolesti v podrebrí, plnosť brucha, nevoľnosť až zvracanie, obzvlášť po tučných jedlách, neschopnosť tráviť tuky, smäď bez chuti piť, horká chuť v ústach, motolica, pískanie v ušiach, pocit ťažkého tela a pocit horúčavy, necitlivosť končatín, opuchy nôh, neformovaná riedka stolica alebo naopak zápcha, nažltlé belmo, podráždenosť, svrbivý ekzém a vyrážky s pupienkami či mokvavými pľuzgiermi, plieseň alebo boľavé miesta na ploskách nôh, problémy pri močení, tmavý žltý moč, ktorý zapácha (typické u mužov na diaľku), začervenané a opuchnuté semenníky , u žien žltý vaginálny výtok, vaginálne svrbenie, vaginálny ekzém alebo boľavé miesta na vonkajších rodidlách, krvácanie uprostred cyklu apod. Tento hutný kal je potrebné z tela vypustiť, trubky ochladiť a prečistiť, trysky nastaviť.. Proste tak troch zo seba "zvliecť hadiu kožu...".

Rozbor bylín v zmesi podľa tradičnej čínskej medicíny: Huang qin ochladzuje horúčosť RE a odvádza vlhko SHI zo stredného ohniska. Yin chen hao vylučuje vlhko a horúčosť SHI/RE zo stredného ohniska a súčasne hojí kožné vredy a vyrážky. Zhi zi ochladzuje krv RE XUE, vylučuje horúci toxín RE DU a odvádza vlhko a horúčosť SHI/RE zo spodného ohniska. Mu dan pi ochladzuje horúčosť v krvi RE XUE, rozprúďuje krv a rozptyľuje zrazeniny v krvi, vzniknuté z horúčosti a prečisťuje krv od ekzémov a vyrážok. Deng xin cao odvádza vlhko SHI z tenkého čreva a zo srdca spodkom, tj. močením. Sheng di huang ochladzuje horúčosť RE a vyživuje YIN, čo si môžeme predstaviť asi tak, ako keď touto bylinou v našom organizme, ktorý v tomto prípade predstavuje "prehriaty motor", znížime jeho teplotu a dolejeme do neho adekvátny olej, teda YIN. Taktiež odstraňuje horúci toxín RE DU a rozpúšťa nahromadeniny, čiže tzv. čistí krv. Long dan cao vylučuje horúčosť a vlhko SHI/RE z pečene a žlčníka. Che qian zi vylučuje vlhko a horúčosť SHI/RE močením, ochladzuje horúčosť pečene a pľúc, rozpustí hlien TAN a zmierni opuch. Bai xian pi vylučuje vlhko a horúčosť SHI/RE zo stredného ohniska a hojí svrbivé mokvavé ekzémy. Di fu zi vylučuje vlhko a horúčosť SHI/RE zo spodného ohniska a tiež hojí svrbivé mokvavé ekzémy. Zo xie vylučuje vlhko a horúčosť SHI/RE zo spodného ohniska a ochladzuje oheň v obličkách SHEN HUO. Gan cao harmonizuje účinok všetkých bylín v zmesi.

Dávkovanie: Bylinné tablety sa užívajú 3 x denne 4 tablety, deti od 3 do 12 rokov 2 tablety denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity potiaží dávku 2 - 3x vyššiu). V prípade vynechania (zabudnutia) jednotlivej dávky je možné užiť nasledujúcu dávku v dvojnásobnom množstve (napr.. pri zabudnutí rannej dávky 4 tbl. je možné si vziať na poludnie 8 tbl.). V prípade mokvavých ekzémov je možné kombinovať s prikladaním vlažných obkladov z repíku (k dostaniu v lekárňach), ktorý sa prikladá niekoľkokrát za deň na mokvavé ložiská a obvykle behom 1. dňa sa ekzém vysuší. Pri gynekologických či tráviacich problémoch po je možná kombinácia s bylinnou zmesou Pilulka horca (kód TCH014) alebo pri ekzémoch s horúcim toxínom RE DU (hustý žltý lepkavý výtok) s bylinnou zmesou Pätoro uhasení sopky (kód TCH011) apod.

Nepoužívať: V prípade nedostatočnosti YANG obličiek či sleziny a v tehotenstve.

Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5, tzn. že na 1 g bylinných tabliet je pri výrobe použité 5 g surových bylín)

Každá šarža bylinných tabliet je testovaná v akreditovanom laboratóriu Phytax Laboratory vo švajčiarskom Schlierene a to na identifikáciu bylín, ďalej na ťažké kovy (ortuť, kadmium, olovo, arzén a meď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plesne, kvasinky a aflatoxíny. Všetky bylinné tablety našej firmy TCM Herbs majú ako jediné v ČR každú šaržu bylín naviac testovanú okrem iného aj na 4 skupiny pesticídov (106 druhov), pretože pesticídy sa dnes stávajú celosvetovým problémom. Ako jediná spájajúca látka je prírodná mikrokryštalická celulóza v obsahu 1 %. Bylinné tablety neobsahujú žiadne chemické látky ani kyselinu aristolochovú.
Z vyššie uvedeného vyplýva, že bylinné tablety TCM Herbs patria z hľadiska kvantity (koncentrácia bylín v zmesi je 5 x vyššia) a kvality (absolútne bezprecedentné testovanie a to každej šarže) k tomu najlepšiemu, čo si dnes môžeme v oblasti čínskej medicíny (a prírodnej medicíny vôbec) predstaviť a dopriať! 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.