-15% zľava pri nákupe nad 15€ s kupónom: GREEN15

Aniónové vložky

Menštruácia je pre ženu komplikovaným obdobím mesiaca. Každá žena sa potrebuje počas menštruácie cítiť pohodlne, aby zvládla nepríjemné pocity a prípadné bolesti. Preto je výber menštruačných vložiek dôležitý. Ktoré vložky si vybrať, aby boli vhodné pre zdravie intímnej oblasti a spĺňali vysoké požiadavky na pohodlie ? Spoznajte výhody aniónových vložiek Gentle Day.

Najpredávanejšie

damske vlozky teens mini gentle day
 
€4,37
intimky gentle day
Aniónové intímky Gentle Day
Na sklade
Kód: GED003
 
€5,05
damske vlozky nocne gentle day
 
€4,59
denne vlozky gentle day
 
€4,59
4 položiek celkom
damske vlozky teens mini gentle day
-15% pri nákupe nad 15€ s kupónom: GREEN15
€4,37

12 ks. Super jemné, tenké a veľmi pohodlné aniónové vložky určené pre dospievajúce dievčatá a ženy.

Kód: GED016
intimky gentle day
-15% pri nákupe nad 15€ s kupónom: GREEN15
€5,05

30 ks. Dámske ekologické a organické vložky s aniónovým pásikom.

Kód: GED003
damske vlozky nocne gentle day
-15% pri nákupe nad 15€ s kupónom: GREEN15
€4,59

8 ks. Dámske ekologické a organické vložky s aniónovým pásikom.

Kód: GED002
denne vlozky gentle day
-15% pri nákupe nad 15€ s kupónom: GREEN15
€4,59

10 ks. Dámske ekologické a organické vložky s aniónovým pásikom.

Kód: GED001

Antibakteriálne aniónové vložky

Aniónové vložky majú pozdĺž celej vložky aniónový pásik s turmalínovým kryštálom. Ten dokáže vplyvom vášho tela produkovať anióny (záporne nabité ióny kyslíka) a malé množstvo infračerveného svetlo (Far-IR), ktoré je ľudským okom neviditeľné a využíva sa pri svetelnej terapii. Toto zaujímavé riešenie zabraňuje vzniku zápachu a množeniu baktérií.

Tento vynikajúci účinok je zabezpečený bez akýkoľvek chemikálií, ktoré by sa v citlivej intímnej oblasti nemali používať. Povrch vložky je zo 100% bio bavlny a je maximálne pohodlný. Póry na povrchu vložky umožňujú dobré prúdenie vzduchu. S aniónovými vložkami sa budete cítiť v bezpečí a v hygienickej čistote. Antibakteriálny účinok týchto dámskych vložiek trvá až 20 hodín.

Pre koho sú vhodné aniónové vložky ?

Aniónové vložky sú vhodné pre každú ženu, ktorá sa chce počas menštruácie cítiť pohodlne. Oceníte ich ak vás často trápi vaginálna mykóza, gynekologické zápaly alebo zápaly močového mechúra. Antibakteriálna úprava, mäkučká bio bavlna výborná savosť a ideálny tvar vám uľahčia dni počas menštruácie.

Aniónové vložky sú vhodné aj pre mladé dievčatá. Značka aniónových vložiek Gentle Day má v ponuke aj veľkosť prispôsobenú pre teenagerky Teens Mini. Samozrejmosťou sú denné vložky, nočné vložky a intímky na slabú menštruáciu.

Dámske vložky bez chemikálií

Dôležité je, že okrem antibakteriálneho účinky aniónové vložky Gentle Day neobsahujú žiadne škodlivé látky ako chlór, formaldehyd, a a parfemáciu. Každá žena by sa mala starať o zdravie intímnej oblasti a zvoliť si dámske vložky, ktoré prispievajú k pohodliu aj ku zdraviu.

Okrem dámskych vložiek myslite aj na správne prípravky na intímnu hygienu s prírodným zložením. V našej ponuke nájdete jemnú čistiacu emulziu s brusnicami, obľúbený sprchový olej Intimia s tea tree olejom od Saloos a umývací olej Intima s levanduľou a tymiánom od Original Atok.

Veľmi dobre je hodnotená Zmes éterických olejov Albisan so silnými antibakteriálnymi éterickými olejmi na použite pri častých mykózach a zápaloch pohlavných orgánov. Samozrejme s čisto prírodným zložením pre zdravie intímnej oblasti mužov aj žien.