Éterický olej Mandarinka červená BIO - Primavera
Kód: PMV052 PMV052M Zvoľte variantSúvisiaci tovar


Komplexná vôňa so sladkými ovocnými tónmi po ktorých ustúpení sa rozvinie balzamicko drevitá vôňa santalu a myrhy

Výrazná eukalyptová vôňa s citrusovo drevitými tónmi. Dýchacie cesty, nádcha. uvoľnenie dýchacích ciest.

Kvetinová vôňa pre chvíľky uvoľnenia a relaxácie. Pomáha zabudnúť na každodenný život a problémy.


Zmierňuje bolesti a uľavuje od napätia všetkého druhu. Ideálna zmes pri predmenštruačnom napätí a tlaku.
Podrobný popis
Éterický olej Mandarinka červená BIO - Primavera
Slnečný hrejivý tón podčiarknutý ovocnou sviežosťou ocenia nielen deti, ale aj dospelí. Osviežuje myseľ a navodzuje pocit pohody.
Latinský názov: Citrus reticulata
Krajina pôvodu: Taliansko
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na našu psychiku, aktivujú zmysly a posilňujú telo. Majú široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo a pokožku.
Dodatočné parametre
Kategória: | BIO éterické oleje |
---|---|
EAN: | Zvoľte variant |
? Esenciálne oleje: | Upokojujúce, Na dobrú náladu, Pre deti, Pre ľahšie učenie, Osviežujúce |
? Éterický olej podľa druhu: | Mandarinka |

Mätová vôňa s balzamickým nádychom. Zápaly dýchacích ciest, prechladnutie, nádcha. Mäta pochádza zo Severnej Ameriky.

Pri prechladnutí uvoľňuje zanesené dutiny, zmierňuje kašeľ a chrapot, posilňuje steny žíl a kapilár, uvoľňuje svaly pri únave, upokojuje a harmonizuje.

10 ml. Éterický olej z levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia Miller). Charakteristická vôňa s mäkkým levandulovobergamotovým nádychom.

Podporuje dýchací systém a uľavuje pri prechladnutí, reumatizme, bolesti svalov a kĺbov, pomáha pri hojení rán, popálenín a vredov.

10 ml. Vhodný pre prechladnutí, horúčke, chorobách dýchacích ciest, kašli, sennej nádche...
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.