Éterický olej Ruža Damašská afgánska 10% BIO – Primavera

Kód: PMV2053
Značka: Primavera
€26,34
do 10 dni
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

kvetová, sladká, teplá a harmonizujúca vôňa


Ruža je opadavý ker a je považovaný za "kráľovnú kvetov". Damašská ruža pochádza z perzskej oblasti a bola privezená križiakmi. Typická forma Rosa damascena je popínavá s ružovými kvetmi. Typ Rosa damascena trigintipetala, ktorý je teraz pestovaný pre olej, pochádza z Turecka, Maroka, Bulharska, Indie, Perzie alebo Ruska. Rosa damascena trigintipetala.

100% prírodné éterické oleje Primavera tvor najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na našu psychiku, aktivujú zmysly posilňujú telo. Maju široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo pokožku.


Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Je možné ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných prípravkov aj do aromalampy.


POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku - výnimkou je Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM.


Zloženie: 10% EO Ruža afgánska, 90% alkohol


Ingredients INCI: Alcohol, Rosa Damascena Flower Oil,Citronellol**, Geraniol**

** prirodzená súčasť silice


Miesto zberu: Afganistan / BIO


Objem: 5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: