Fit BARF Mineral cdVet

Kód: CDV36952 CDV36953 CDV36951 Zvoľte variant
Ušetri 15% s kupónom: 15BIO
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€26,97 €37,85 €21,23 od €21,23
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Minerálne krmivo pre psov ako náhrada kostí, prírodný doplnok vápnika, minerálov a vitamínov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Minerálne krmivo pre psov ako náhrada kostí, prírodné doplnenie vápniku, minerálnych látok a vitamínov.

Obnova zdravia – „cdVet Fit-BARF Mineral“ je sypký doplnok výživy, ktorý dodáva telu vápnik a zaisťuje široké zaopatrenie v oblasti minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov. Tým podporuje fyziologické funkcie všetkých orgánov a procesy látkovej výmeny, čo prispieva k udržaniu alebo obnove zdravia.

Vaječné škrupiny – Obsiahnuté vaječné škrupiny sú dobrým zdrojom prirodzeného živočíšneho vápniku. Zaopatrujú organizmus pri surovej výžive BARF v prípade, kedy podávame psovi málo surových kostí, alebo keď je v raste. Minerálne krmivo je vhodné taktiež pre dojčiace sučky.

Minerály a vitamíny – Ďalšie zdroje prírodných minerálnych látok a stopových prvkov tvoria v tomto doplnku výživy morské riasy (vitamíny A, B, C, vápník, zinok, horčík, železo, jód a chróm), kvasnice (fosfor, draslík, železo, meď a zinok) a výťažky z hroznových jadier (antioxidanty, bioaktívne flavonoidy).

Zloženie
Škrupiny z vajec (jemne namleté pre ľahkú stráviteľnosť), zvapenátené morské riasy, morské riasy, pivovarské kvasnice, sladový kvet, extrahované hroznové jadierka.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Minerální krmivo „cdVet Fit-BARF Mineral“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 69,0 %, hrubá vláknina 4,0 %, hrubý protein 7,5 %, hrubý tuk 1,0 %, vápník 27 %, fosfor < 0,25 %, sodík 0,5 %.

Dávkování na jeden den
psi: 1 odměrka na 10 kg tělesné váhy
kočky: ½ odměrky vmíchat do krmiva
1 odměrka odpovídá cca 1,6 g.

Do misky vedle krmiva
Zkušení chovatelé dávají cdVet Mineral v nekovové misce vedle krmiva a pes (kočka) se sám obsluhuje. Naučíme-li svého psa nebo kočku na tento způsob samoobsluhy, pak si naše zvíře vezme jen množství, které skutečně potřebuje. Navíc tak ušetříme manipulační čas s dávkováním a přidáváním do krmiva. Samoobslužným podáváním navíc často zefektivníme spotřebu cdVet Mineralu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: