Fit BARF Ovocie cdVet

Kód: CDV33314 CDV3709 CDV3710 CDV3711 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€13,77 €16,43 €26,97 €70,22 od €13,77
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Sušené ovocie je doplnkové krmivo pre psy, ktorým môžete nahradiť obvyklé množstvo čerstvého ovocia pri kŕmení surovou ale aj varenou stravou. Dopĺňa v strave dôležité vitamíny ako aj vlákninu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Sušené ovocie je doplnkové krmivo pre psy, ktorým môžete nahradiť obvyklé množstvo čerstvého ovocia pri kŕmení surovou ale aj varenou stravou. Doplnok je vyrobený tak, aby pomohol optimálne zaopatriť a doplniť dennú krmnú dávku BARFu.

Očista čriev – Kvalitné ovocie (arónia, jablká, jahody, čierne ríbezle) je zdrojom balastných látok dôležitých pre očistu čriev a dopĺňa o vitamíny každý druh výživy (hotová, surová, varená). Ideálne je pravidelné podávanie k surovej strave BARF, táto forma je jednoduchšia z hľadiska prípravy, skladovania a zháňania čerstvého ovocia.

Zachovanie vitamínov – Vydarená receptúra je obohatená o pivovarské kvasnice a zvápenatené morské riasy. Preto výborne zaopatruje organizmus taktiež v oblasti prírodných vitamínov (E, A, K, C, niacín, riboflavín, kyselina listová), flavonoidov, balastných a minerálnych látok. Ovocie je pre zachovanie enzýmov a vitamínov sušené pri teplote do 40 °C.

Zloženie
Dreň z arónie čiernoplodej (temnoplodec, čierny žeriav), jablková dreň 20,5 %,  jahodová dreň, dreň z čiernej ríbezle, šípkové šupky, sladový kvet, pivovarské kvasnice, zvapenátené morské riasy.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Fit-BARF Ovoce“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 3,4 %, hrubý protein 11 %, hrubé oleje a tuky 6,1 %, hrubá vláknina 25,9 %, vápník 0,33 %, fosfor 0,26 %.

Balení: plastová dóza s víkem.

Dávkování - 1 až 2krát týdně (náhrada obvyklého množství ovoce):
malí psi 1 odměrka
střední psi 2 odměrky
velcí psi 3 odměrky
Jedna zarovnaná odměrka (nebo jedna čajová lžička) odpovídá hmotnosti cca 4,5 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: