Éterický olej Pimentovník - Original ATOK

Kód: OATA6049B
Značka: Original ATOK
€22,26
do 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Uľavuje pri prechladnutí, tíši bolesť, silne prekrvuje, dezinfikuje, pôsobí proti návalom, bolestiam svalov a únave.

Detailné informácie

Podrobný popis

INCI: Pimenta acris oil

Krajina pôvodu: USA

Vlastnosti: uľavuje pri prechladnutí, tíši bolesť, silne prekrvuje, dezinfikuje, pôsobí proti návalom, bolestiam svalov a únave.

Aróma: korenistá, ostrá.

Účel a spôsob použitia éterických olejov: Najznámejším spôsobom využitia éterických olejov je ich inhalácia z aromalampy. Do nádobky s vodou nakvapkáme 3-8 kvapiek éterického oleja alebo zmesi a necháme voľne odparovať. Konkrétne množstvo je závislé na druhu éterického oleja, veľkosti priestoru a jeho vetrateľnosti. Éterické oleje a zmesi možno použiť aj napr. na inhalácie v saune. Používame ich tak, že olej nakvapkáme na kúsok látky, buničiny alebo papiera a necháme odparovať. Éterický olej môžeme nakvapkať do vody a naliať priamo na rozpálené kamene. Okrem inhalácie, éterické oleje a ich zmesi pridávame do kúpeľov, do masážnych olejov, na obklady alebo ich používame na prípravu aromaterapeutickej kozmetiky. Pri tvorbe individuálnych receptúr je potrebné dodržiavať bezpečné dávkovanie.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: