Ušetri 10% s kupónom FLASH len do nedele 14.7.2024

Éterický olej Ružová palma - Original ATOK

Kód: OATA6058B
Značka: Original ATOK
€9,86
do 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Pomáha pri nespavosti, nervovom napätí, úzkosti a depresii, celkovo harmonizuje a pôsobí ľahko sedatívne.

Detailné informácie

Podrobný popis

INCI: Cymbopogon martini oil

Krajina pôvodu: východná India

Vlastnosti: pomáha pri nespavosti, nervovom napätí, úzkosti a depresii, celkovo harmonizuje, pôsobí ľahko sedatívne.

Aróma: svieža, jemne sladkastá, kvetinová.

Účel a spôsob použitia éterických olejov: Najznámejším spôsobom využitia éterických olejov je ich inhalácia z aromalampy. Do nádobky s vodou nakvapkáme 3-8 kvapiek éterického oleja alebo zmesi a necháme voľne odparovať. Konkrétne množstvo je závislé na druhu éterického oleja, veľkosti priestoru a jeho vetrateľnosti. Éterické oleje a zmesi možno použiť aj napr. na inhalácie v saune. Používame ich tak, že olej nakvapkáme na kúsok látky, buničiny alebo papiera a necháme odparovať. Éterický olej môžeme nakvapkať do vody a naliať priamo na rozpálené kamene. Okrem inhalácie, éterické oleje a ich zmesi pridávame do kúpeľov, do masážnych olejov, na obklady alebo ich používame na prípravu aromaterapeutickej kozmetiky. Pri tvorbe individuálnych receptúr je potrebné dodržiavať bezpečné dávkovanie.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: