-15% zľava pri nákupe nad 15€ s kupónom: GREEN15

Olej proti kliešťom CdVet

Kód: CDV33206
-15% pri nákupe nad 15€ s kupónom: GREEN15
Neohodnotené
Značka: CD Vet
€42,65
Momentálne nedostupné
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok výživy pre psov a mačky, ktorý chráni pred napadnutím kliešťami. Podporuje správnu výživu a zároveň zvyšuje ochranu pred kliešťami. Pridáva sa do jedla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Prírodný doplnok výživy pre psov a mačky, ktorý chráni pred napadnutím kliešťami. Podporuje správnu výživu a zároveň zvyšuje ochranu pred kliešťami. Pridáva sa do jedla.

Zmena pachu – Zvieratá, ktoré kliešte priťahujú, majú väčšinou veľmi silný špecifický pach a napríklad kliešte svojich hostiteľov vyhľadávajú práve vďaka pachu tela. Egyptský olej nepatrne mení pach psa (mačky, koňa) tak, že sa postupne stane pre kliešte a ďalšie parazity nezaujímavým.

Výživová podpora – Olej proti kliešťom je čisto prírodná krmná surovina, hlavnou zložkou je za studena lisovaný olej z černuchy damašskej, získaný z prvého šetrného lisovania za studena, a pridané aromatické éterické oleje. Egyptský olej výživovo podporuje prirodzenú schopnosť obrany pred parazitmi, obzvlášť pred kliešťami.

Zvýšenie ochrany – Táto vyvážená receptúra je vhodná ku každodennému podávaniu. Tento olej samozrejme môžete kombinovať s ostatnými cdVet biocídnymi prípravkami ako je Odpudzovač kliešťov Zeck Ex Spot On alebo Sprej proti kliešťom ZeckEx. Je to osvedčený postup, ktorý zvyšuje účinnosť ochrany.

Zloženie
100% čistý olej z egyptskej černuchy damašskej, lisovaný za studena v kvalite DAB (podľa Nemeckej lekárskej knihy).

Doplňkové látky na kg – Senzorické doplňkové látky: olej z levandule 1 g, olej z šalvěje 1 g, olej z rozmarýnu 1 g.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
„cdVet Olej ZeckEx Herbal“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složen je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Balení: Tmavá skleněná lékárenská lahvička.

Dávkování na jeden den
Psi, kočky: denně 2 až 6 kapek, podle tělesné váhy.
Velcí koně: 10 až 20 ml denně.
Pony a malí koně: 5 až 10 ml denně.
Zařazení podle legislativy: Krmná surovina.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: