Probiotika Vesantech Mental 50 miliard CFU

Kód: ZS18994
Novinka VÝHODNÁ CENA
Značka: Vesantech
€36,94
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Unikátne živé, ultra silné probiotiká so špeciálnou formuláciou pre mentálnu pohodu so 16 aktívnymi probiotickými kmeňmi a 50 miliárd CFU v jednej dávke v špeciálne odolnej enterosolventnej kapsule.

Detailné informácie

Podrobný popis

Probiotika Vesantech Mental 50 miliard CFU

Unikátne živé, ultra silné probiotiká so špeciálnou formuláciou pre mentálnu pohodu so 16 aktívnymi probiotickými kmeňmi a 50 miliárd CFU v jednej dávke v špeciálne odolnej enterosolventnej kapsule.

Užívanie sa odporúča pri:

- úzkostiach a depresiách,
- zlom spánku,
- zlej nálade a strese,
- vysokej pracovnej vyťaženosti,
- pri a po borelióze s prejavmi serotonínovej nedostatočnosti,
- oslabenej imunite a pri alebo po antibiotickej liečbe, ak sa necítite psychicky komfortne.

Na dokonalý synergický efekt odporúčame súčasne s užívaním lipozomálnej Ashwagandhy 

DÁVKOVANIE (30 kapsúl v balení): 1 vegánska enterosolventná kapsula v jednej dávke denne, na začiatku jedla.

Zloženie kapsuly: hypromellosa z celulózy a pektín z jabĺk, oba sú prírodné polysacharidy. Kapsuly sú navrhnuté pre riadené uvoľňovanie liečiv, pre ochranu živých kultúr pred žalúdočnou kyselinou, cielené uvoľňovanie probiotík v tenkom čreve a zlepšenie biologickej dostupnosti. 

ZLOŽENIE: 16 probiotických kmeňov, 50 miliárd CFU

Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium breve CCFM1025, Bifidobacterium infantis CCFM687, Pediococcus acidilactici CCFM6432, Lactobacillus helveticus CCFM1076, Lactobacillus brevis CCFM1049, Lactobacillus plantarum CCFM1050, Lactobacillus acidophilus L59, Bifidobacterium lactis Bl03, Lactobacillus brevis DL1-11, Bifidobacterium bifidum Bb67, Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium longum HBL79, Lactobacillus bulgaricus HB68, Lactobacillus casei Cn1566, Lactobacillus paracasei HPC69,

PREBIOTIKÁ: FOS, XOS. Fruktooligosacharidy (FOS) a xylooligosacharidy (XOS) predstavujú dva typy prebiotík, ktoré hrajú kľúčovú úlohu v podpore zdravia črevného mikrobiómu. FOS fungujú ako preferovaný zdroj energie pre určité prospešné bakteriálne kmene, čím napomáhajú udržiavať zdravú rovnováhu črevnej flóry. Na druhej strane, XOS, podobne ako FOS, sú prebiotiká, ktoré stimulujú rast a aktivitu týchto prospešných mikroorganizmov.

Spoločným prínosom FOS a XOS je ich schopnosť optimalizovať tráviaci proces a regulovať stolicu. Tento efekt je obzvlášť významný pre osoby trpiace zápchou, keďže podpora zdravého črevného mikrobiómu môže viesť k zlepšeniu črevnej motility a zmierneniu tohto problému. Okrem toho, FOS aj XOS majú pozitívny vplyv na absorpciu esenciálnych minerálov, ako je vápnik. Táto vlastnosť je nevyhnutná na udržanie zdravých kostí a celkového zdravia kostrového systému. Zlepšením absorpcie vápnika prispievajú k prevencii stavov, ako je osteoporóza a podporujú dlhodobú integritu kostí.

V zhrnutí, FOS a XOS sú kľúčové komponenty pre udržiavanie zdravého črevného mikrobiómu, optimalizáciu tráviaceho procesu, reguláciu stolice a podporu absorpcie esenciálnych minerálov. Ich pravidelná konzumácia môže významne prispieť k celkovému zdraviu a pohode.

NOSIČ: Maltodextrín

UPOZORNENIE: Výživový doplnok. Dátum spotreby výrobku je 12 mesiacov od dátumu výroby. Skladujte v suchu, na tmavom mieste, najlepšie pri teplote do 4 °C, v chladničke. Počas prepravy je bezproblémovo možná aj krátkodobo vyššia teplota okolia, bez straty kvality probiotických kultúr (niekoľko dni do 25 °C). Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Osoby liečené cytostatikami alebo imunosupresívami potrebujú konzultáciu svojho ošetrujúceho lekára.

TIP: Na úplne všetky probiotiká na trhu, aj spiace (lyofilizované) vplýva teplota pri skladovaní, ako je vidieť na grafe, preto odporúčame všetky skladovať v chladničke, ak ich nechcete hneď užívať. Aj mesačné vystavenie vyššim teplotám však nemá zásadný vplyv na ich aktivitu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: