Mikulášska zľava -15% na všetko s kupónom MIKI15

Prostriedky do umývačky riadu

6 položiek celkom
Gél do umývačky BIO pomaranč - TIERRA VERDE 1 l
€8,64

Gél do umývačky riadu so zvýšeným obsahom extraktu z mydlových orechov účinne odstraňuje nečistoty. V novom zložení sme použili prírodný tenzid, ktorý výborne...

Kód: TER12500
tablety do umyvacky sodasan
€7,06

Ekologické tablety do umývačky riadu

Kód: SOD2426
Regeneračná soľ do umývačky riadu Sonett
TOP PRODUKT
€3,39

Soľ do umývačky riadu bez akýchkoľvek chemických prísad.

Kód: SON006
Leštidlo do umývačky riadu Sonett
TOP PRODUKT
€4,67

Prírodné leštidlo do umývačky riadu bez syntetických a chemických prísad.

Kód: SON005
prasok do umyvacky riadu 1,5kg
od €10,44

Prášok do umývačky riadu z čisto prírodných zložiek.

Kód: SON305887
Tablety do umývačky riadu Sonett
TOP PRODUKT
€8,13

Bez chlóru, fosfátov a enzýmov. Neobsahujú syntetické vône.

Kód: SON003

Eko tablety do umývačky riadu - prečo ich používať?

Ekologické tablety do umývačky majú oproti bežnými chemickým niekoľko výhod. Neobsahujú žiadne chemické látky, farbivá, parfémy a konzervanty, ktoré zostávajú po umytí na tanieroch a príboroch. Pri ekologických tabletách vám takéto niečo nehrozí. Niekomu môže prekážať aj pomerne silná parfemácia bežných tabliet do umývačky. Eko tablety do umývačky Sonett takúto silnú parfemáciu nemajú. Dôležitý je aj fakt, že používaním ekologických prostriedkov na riad, sa do spodných vôd nedostávajú chemikálie. Podstatne tak môžeme prispieť k ochrane životného prostredia.

Tablety do umývačky bez chémie

Ekologické tablety do umývačku Sonett si obľúbili najmä mamičky malých detí, ktoré sa chcú vyhnúť zostatkovým chemikáliám na detskom riade. Tento fakt je samozrejme dôležitý nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Vhodnou voľbou sú aj vtedy, keď chcete chrániť životné prostredie, v ktorom žijete. Máte krásnu chatu uprostred prírody? Chcete využívať moderné spotrebiče a zároveň chrániť prírodu? Práve vtedy by ste mali zvoliť tablety do umývačky bez chémie. Budete mať čisté svedomie, že nevypúšťate do spodných vôd chemikálie. Tento fakt môžete zohľadniť aj pri prostriedkoch na upratovanie a pranie. Čím viac sme v kontakte s prírodnou, tým viac si uvedomujeme dopad svojej činnosti na ňu.

Ako fungujú eko tablety do umývačky

Vzhľadom pripomínajú bežné tablety do umývačky. Nikdy nie sú farebné a nemajú žiadnu parfemáciu. Neobsahujú rizikové látky ako chlór, enzýmy ani fosfáty. Umývajú na báze prírodných citrátov spolu so sódou bikarbónou a cukrovými tenzidmi. Výsledok je porovnateľný s bežnými tabletami na umývanie riadu. Kvalitné ekologické tablety do umývačky od značiek ako Sonett a Sodasan môžete používať vo všetkých moderných umývačkách riadu. Na základe skúseností zákazníkov doporučujeme kombinovať ich aj s prírodnou soľou do umývačky a prírodným leštidlom do umývačky. Takto dosiahnete najlepšie výsledky.