Daj si kupón XTRA13 a ušetri 13% na svojej objednávke.
A nezabudni na množstevné a vernostné zľavy. Maximálna zľava na objednávku je 16%.

Rakytníkový Expres krém na ruky Weleda

Kód: WEL022
SUPER CENA VÝHODNÁ CENA EXTRA zľava ?*X_XTRA13:13:EUR:P:f!2026-07-19-00:00,2026-07-22-11:30!S2:0 Viac za menej
€7,67
3 - 7 dní
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Množstevná zľava
1 ks
€7,67 / ks
2 ks = zľava 1 %
€7,59 / ks
3 - 5 ks = zľava 2 %
€7,52 / ks
6 a viac ks = zľava 3 %
€7,44 / ks
Ušetríte €0

Ľahký, rýchlo sa vstrebávajúci krém na ruky ideálny pre každodenné použitie. Jedinečné spojenie sviežej vône a výživných olejov, ktoré pokožku dokonale hydratujú a zvláčnia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tajomstvom nášho krému na ruky je organický rakytníkový olej bohatý na celý rad dôležitých látok, ktoré dokážu uľaviť aj veľmi suchej a popraskanej pokožke. Pre lepšie vstrebávanie sme k nemu pridali sezamový olej.

K opojeniu zmyslov potom stačilo už len zvoliť revitalizačnú zmes vôní grapefruitu, sladkých mandariniek a vzácneho esenciálneho oleja zo santalového dreva. Pokožka rúk je hydratovaná, krásne hebká a pružná.

Ideálny na každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Príjemná ľahká konzistencia, nezanecháva ruky mastné.

Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky.

Netestované na zvieratách, neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

Pravidelne vtierať do pokožky rúk, podľa potreby aj niekoľkokrát denne.

Zloženie: Voda, sezamový olej, alkohol, hydrolyzovaný včelí vosk, tapiokový škrob, lysolecithin, biely včelí vosk, glyceryl stearát SE, rakytníkový olej, xantanová guma, parfum *, limonén *, linalol *, citronelol *, benzyl benzoát *, benzyl salicylát *, geraniol *, citral *, farnesol *

* Z prírodných éterických olejov

Dodatočné parametre

Kategória: Ruky
EAN: 4001638097499

Diskusia

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Výpis diskusií

E Avatar autora 9.3.2016 14:41
Z tejto kozmetiky mám doma mandľový aj pupalkový krém na ruky, ale rakytníkový mám najradšej. Pekne vyživuje, príjemná vôňa. Odporúčam.