HEBKOSŤ LABUTEJ ŠIJE - NEI XIAO LUO LI WAN - TCM Herbs

1 hodnotenie
 
Akcia Zväčšiť
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18
Ušetríte €2 (–11 %)
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH037 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18 €16
   
 

HEBKOSŤ LABUTEJ ŠIJE - NEI XIAO LUO LI WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Upravuje obeh čchi Qi a krvi XUE
  • Rozpúšťa hlien TAN
  • Vylučuje teplosť RE

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto bylinná zmes zmenšuje opuchy lymfatických uzlín a abscesy v oblasti krku, rovnako ako zmenšuje zväčšenú štítnu žľazu a nosné mandle u detí. Podľa tradičnej čínskej medicíny je táto patológia spôsobená stagnáciou energie Qi a krvi v oblasti krku, ku ktorej sa ešte na viac pridáva stagnácia patologického hlienu. Tento hlien je najčastejšie spôsobený nadmernou konzumáciou mliečnych výrobkov a sladkostí, obzvlášť potom u malých detí, ktoré majú obzvlášť tendenciu k dlhodobo zväčšeným krčným uzlinám aj po bežných zápaloch. Každá takáto stagnácia sa skôr či neskôr premení na teplo, takže tendencia k opakovaným zápalom je potom viac než zrejmá a začarovaný kruh sa uzatvára. Preto aj účinok tejto bylinnej zmesi spočíva v ochladení tepla, rozprúdeniu stagnácie a odvedeniu nadbytočného hlienu z oblasti krku.

Rozbor bylín v zmesi: Hierarchia nebola v tejto zmesi určená. Xia ku cao prečisťuje teplosť, rozptyľuje zauzleniny a rozpúšťa TAN (viz Legendy písané bylinami). tým odstraňuje bolestivé zdureniny lymfatických žliaz, obzvlášť pokiaľ sú začervenalé. Xuan shen prečisťuje teplosť, odstraňuje jed, rozptyľuje zauzleniny a zmenšuje tvrdé (zdureniny). Dang gui doplňuje a oživuje krv. Mang xian, Da huang a Gan cao tvorí spolu zmes Tiao wei cheng qi tang, ktorá prečisťuje teplosť z čriev, spriechodňuje stolicu, ochladzuje krv, odstraňuje jed, oživuje krv a rozptyľuje zauzleniny. Zhi ke rozbíja stagnujúcu Qi, rozptyľuje zauzleniny a rozpúšťa TAN. Zhi bei mu a Tian hua fen premieňajú teplý TAN. Jie geng smeruje pôsobenie ostatných bylín do horných partií tela, premieňa TAN, vyťahuje hnis a zmenšuje opuchy. Lian qiao prečisťuje teplosť, odstraňuje jed, vyťahuje hnis, zmenšuje opuchy a rozptyľuje zauzleniny. Sheng di huang prečisťuje teplosť, ochladzuje krv, rodí tekutiny a tým doplňuje Yin v organizme. Bo he napravuje bolesti v krku, prečisťuje hlavu a oči a odstraňuje teplý vietor. Hai zao pomáha normalizovať funkcie štítnej žlazy. Zmenšuje zväčšenú štítnu žlazu a lymfatické uzliny tým, že odstraňuje TAN a oživuje krv. Rong yan ochladzuje krv a hojí abscesy. Bai lian má protizápalový, analgetický a ochladzujúci účinok. Gan cao harmonizuje pôsobenie jednotlivých bylín v zmesi, upravuje trávenie.

Dávkovanie: 4 tabletky 3x denne, deti od 3 do 12 rokov poloviční dávku, zlepšení nastáva po 1 mesiaci (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu).

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.