Len dnes 20% zľava pri nákupe nad 30€ s kupónom: FLASH20

MAITAKE - MRL

Kód: MRL006
Neohodnotené
€28,12
Predaj ukončený
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kvalitná čínska huba Maitake vypestovaná  v BIO substráte. S BIO certifikátom. Maitake v Tradičnej čínskej medicíne: oslabená Qi sleziny a žalúdka. Trávenie. Imunita. Detoxikácia. Celulitída.Cholesterol.

Detailné informácie

Podrobný popis

Literatúra o TCM uvádza:

nádorové ochorenia - diabetes - zvýšený cholesterol - hypertenzia - hemeroidy - regulácia váhy - oslabenie imunitného systému - detoxikácia organizmu - celulitída - problémy s prostatou

Maitake sa podľa tradičnej čínskej medicíny podáva u oslabenej Qi sleziny a žalúdka. Užíva sa prevažne pri stavoch oslabeného trávenia, nafukovania, kašovitej stolice, nechutenstve. Výrazná je jej funkcia odvádzať z organizmu vlhkosť. Podľa teórie čínskej medicíny je najčastejšou príčinou nadváhy oslabená Qi sleziny, ktorá nedokáže riadne spracovávať potravu a tekutiny a dochádza k hromadeniu a usadzovaniu vlhkosti v tele. Maitake je preto výborným pomocníkom pri boji s nadváhou. Starí čínsky lekári dokázali využiť i jej výrazné protinádorové, imunostimulačné a adaptogenné účinky. V tradičnej medicíne sa užíva i k liečbe diabetu – dokáže znižovať hladinu cukru v krvi a zvyšovať citlivosť na inzulín u diabetikov.

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Zloženie 1 tablety: 500 mg biomasy Trsovnica lupeňovitá, Maitake 

Prídavné látky: maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý.

Dávkovanie: Doporučené denné dávkovanie 2-6 tabliet

Obsah: 90 tabliet  / 68,4 gDodatočné parametre

Kategória: Podpora zdravia, Maitake
? Medicinálne huby: Maitake

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: