UPRATANIE OBILNEJ SÝPKY - XIANG SHA LIU JUN ZI WAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18
Ušetríte €2 (–11 %)
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Z prírody
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH073 Objem: 200 tabliet / 36 g 3 - 7 dní €18 €16
   
 

UPRATANIE OBILNEJ SÝPKY - XIANG SHA LIU JUN ZI WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

 • Doplňuje čchi Qi sleziny
 • Harmonizuje žalúdok
 • Upravuje obeh čchi Qi ZHI
 • Rozpúšťa hlien TAN
 • Utišuje bolesť

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto zmes je určená k úprave zažívacích ťažkostí, ako je pocit plnosti až po tupú bolesť v oblasti žalúdku, nechutenstve, zvýšenej únave po jedle, hnačkovitej stolici. V dnešnej spoločnosti plnej zhonu a stresu dochádza veľmi často vplyvom nesprávneho stravovania, nevhodného zloženie stravy a konzumácii jedla „za pochodu“ k zažívacím ťažkostiam. Zmes dobre pôsobí aj na stavy rannej nevoľnosti u tehotných žien.

Rozbor bylín v zmesi: Cisárskou bylinou je sladký a teplý Dang shen, ktorý silno doplňuje Qi sleziny. Ministrom je horký a teplý Bai zhu, ktorý spevňuje slezinu a vysušuje vlhkosť. Obe tieto byliny spoločne silno obnovujú transformačnú a transportnú funkciu sleziny, respektíve Qi sleziny. Asistent Fu ling je sladkej a neutrálnej povahy a vylučuje vlhkosť. Spolu s cisárom a ministrom posilňuje slezinu. Poslíček Zhi gan cao zohrieva a reguluje Qi stredného ohniska, harmonizuje pôsobenie jednotlivých bylín v zmesi. Ban Xia je horká a štiplavá, vysušuje vlhkost, rozpúšťa TAN a napravuje QI NI (protipohyb Qi) žalúdku, čím odstraňuje nevoľnosť a zvracanie. Ďalšou cisárskou bylinou je Chen pi, ktorá reguluje Qi, harmonizuje stredné ohniská, rozpúšťa TAN a vysušuje vlhkosť. Tímto pôsobením priamo odstraňuje pocity tlaku a dispenzie na hrudníku či v bruchu, kašeľ, nevolnosť, zvracanie a nepriamo rozpúšťa TAN posilnením transformačnej a transportnej funkcie sleziny. Minister Fu ling podporuje pôsobenie cisárských bylín vylúčením vlhkosti zo stredného ohniska a posílnením sleziny, čím odstraňuje palpitácie a závraty spôsobené stúpajícim TAN. Asistent Zhi gan cao sa tu používa k posilneniu sleziny. Sha ren je teplá, aromatická bylina ostrej chuti, ktorá premieňa vlhkosť, otevára žalúdok, zohrieva slezinu a zastavuje hnačky. Sheng jiang harmonizuje žalúdok a pôsobí proti rozvoju protipohybu Qi žalúdku (WEI QI NI). Da zao harmonizuje pôsobenie jednotlivých bylín v zmesi a posilňuje stredné ohniská.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok, deti od 5 do 12 rokov 3x denne 4 guličky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po troch až štyroch týždňoch.

Obsah: 200 guličiek/36 g

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

 • sú 100% prírodné produkty
 • neobsahujú žiadny lepok
 • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
 • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
 • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
 • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
 • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.