Halloweenska zľava -12% s kupónom - 12EXTRA - platí pri nákupe nad 15 EUR.

Zrelá pleť

Prírodná kozmetika poskytuje zrelej pleti skutočne hodnotné látky, ktoré majú schopnosť spomaliť starnutie pleti. Prírodné zložky v BIO kvalite obsahujú cenné vitamíny, minerály a ďalšie látky, ktoré pleť potrebuje pre správnu výživu a udržanie mladistvého vzhľadu.

Prírodná kozmetika LOGONA vytvorila špeciálnu radu pre zrelú pleť Age Protection.  Táto rada obsahuje sériu prípravkov pre starostlivosť o zrelú pleť od odlíčenia, čistenia, tonizácie až po hĺbkovú výživu.

Prírodná kozmetika z rady Age Protection je založená na 4 kľúčových prírodných zložkách, ktoré sú špeciálne vhodné pre zrelú náročnú pleť:

Bio Extrakt z rakytníka je poskytuje pleti vitamínovú bombu. Obsahuje niekoľko dôležitých vitamínov a minerálov pre pleť ako aj dôležité antioxidanty.

Bio Argánový olej obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, ktoré poskytujú pleti skutočnú hĺbkovú výživu. Takisto obsahuje vitamín E, ktorý je mimoriadne dôležitý v boji so starnutím pleti.

Morské riasy obsahujú dôležité minerály, vitamíny, aminokyseliny, minerálne soli. Zvyšujú pevnosť a pružnosť pokožky. Podporujú syntézu kolagénu.

Kyselina hyalurónová udržiava v pleti vlhkosť. Vytvára na pleti ochranný film, ktorý vypĺňa vrásky a viaže v bunkách vodu.

 

Najpredávanejšie

4
27 1427
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.