Mikulášska zľava 18% pri nákupe nad 30€ - použi kupón: MIKULAS

Prírodné farby na vlasy

Prírodné farby na vlasy Logona & Sante obsahujú len prírodné farbivá z kontrolovaného hospodárstva. Ako farbivá sa používajú napr. harmanček, rebarboru, výťažok z repy, kurkumu, škrupiny vlašského orechu....Prírodné farby Logona & Sante neobsahujú amoniak a peroxid, žiadne syntetické látky a konzervanty. Ako parfém sú vo farbách použité 100% esenciálne oleje. Prírodné farby na vlasy jemne a nepoškodzujú ich štruktúru a vlastný pôvodný pigment. Nedráždia pokožku hlavy. Podporujú rast zdravých a silných vlasov. Pri pravidelnom používaní vaše vlasy zosilnejú a zregenerujú sa, čo je viditeľné hlavne keď ste dlhú dobu používali chemické farby a vaše vlasy sú oslabené.

Ako fungujú prírodné farby na vlasy ?

Prírodné farby na vlasy nie sú tak silné ako chemické farby. Výsledný odtieň po farbení závisí vždy od vašej pôvodnej farby. Rozdiel medzi pôvodnými vlasmi a farbenými vlasmi nie je taký výrazný, čo je veľmi dobre hlavne pri dofarbovaní vyrastených korienkov vlasov. Vaše vlasy budú mať s prírodnou farbou stále dokonalý vzhľad. Prírodné farby na vlasy Logona & Sante sú dlhotrvajúce. Vydržia okolo 4 – 8 týždňov, u každého je to inak. Vlasy potom môžete bez obáv dofarbovať. Prírodné farby na vlasy Logona a Sante vytvárajú na vlasoch jemný ochranný film, dodávajú im lesk a silu.

Typy prírodných farieb na vlasy:

Značka Logona vám ponúka dva druhy prírodných farieb na vlasy : krémové farby a práškové farby. Krémové farby sú pripravené na okamžité použitie. Práškové farby sa miešajú s teplou vodou. Krémová pena sa potom nanáša na vlasy podobne ako šampón. Značka Sante má vo svojej ponuke práškové farby.

Miešanie odtieňov:

Jednotlivé odtiene prírodných farieb sa môžu medzi sebou miešať. Dosiahnete tak výnimočný originálny odtieň, ktorý bude navyše ovplyvnený vašou pôvodnou farbou. Môžete zmiešať dva alebo tri odtiene práškovej farby Logona. Krásne odtiene získate zmiešaním červených a hnedých odtieňov. Ak hľadáte farebné variácie od zlatej po červenkastý odtieň, miešajte farby zlatá blond a sahara. Osvedčila sa aj kombinácia malého množstvo a čiernej farby a gaštanovej alebo orieškovej farby. Pozrite si video ako miešať farby Logona.

Certifikácia:

Prírodné farby na vlasy Logona & Sante sú certifikované podľa kritérií certifikátu BDIH a NaTrue.
Výrobca farieb nemecká firma Logocos garantuje, že farby Logona & Sante:

  • sú pravidelne testované na prítomnosť poľnohospodárskych chemikálii a ťažkých kovov
  • nenarúšajú štruktúru vlasu ako chemické farby
  • neobsahujú syntetické farbivá, parfémy, konzervačné látky a agresívne zložky ako amoniak a peroxid

certifikat bdihcertifikat natrue


Rady pre farbenie vlasov prírodnými farbami :

Vyhnite sa prekvapeniu a najprv otestujte farbu na pramienku vlasov.
Výsledná farba vašich vlasov po farbení závisí od pôvodného odtieňa vašich vlasov. vyskúšajte farbu najprv len na pramienku vlasov, aby ste vedeli, čo môžete očakávať.

Dajú sa farby opláchnuť vodou ? Nie!
Prírodné farby na vlasy Logona a Sante sú dlhotrvácne. Nie sú zmývateľné vodou.

Chcet byť blond ? Bohužial to nejde! Prírodné farby neodfarbujú agresívne a preto vám nedokážu odfarbiť vlasy na blond odtiene.

Máte trvalú? Nemusíte mať žiadne obavy. Prírodné farby Sante & Logona sú vhodné aj na vlasy po trvalej. Dokonca farbenie farbou Sante poskytne vlasom oslabeným po trvalej potrebnú výživu a regeneráciu.

Používali ste predtým klasické chemické farby ?
Žiadny problém. Kľudne môžete použiť prírodné farby na vlasy Sante. Posilnia oslabenú štruktúru vašich vlasov po farbení chemickými farbami. Odporúčame však farbu najprv vyskúšať na pramienku vlasov, aby ste videli výsledný efekt.

Sú prírodné farby na vlasy Sante & Logona vhodné na šediny ?
Áno sú vhodné na šedivé vlasy, okrem čiernej farby Sante. Čiernu farbu musíte zmiešať ešte s iným odtieňom, pokiaľ ju chcete aplikovať na šedivé vlasy. Tiež počítajte s tým, že šedivé vlasy budú mať po farbení vždy svetlejší výsledný odtieň. Svetlosť výsledného odtieňu závisí od toho ako veľmi šedivé sú vaše vlasy.

Pri výbere farby na vlasy myslite vždy na to, že časť látok vo farbe sa cez pokožku hlavy dostáva priamo do organizmu. Prírodné farby na vlasy neobsahujú žiadne agresívne, toxické alebo dráždivé látky, ktoré by mohli mať negatívny účinok na vaše zdravie. Prírodné farby na vlasy sú to najlepšie pre vašu prirodzenú krásu a zdravie.

Celý sortiment prírodných farieb na vlasy nájdete tu.

Vzorkovník farieb Logona