Jar už prišla a s ňou -15% zľava s kupónom: JARNA15

Svieže dýchanie balzam bio Primavera 30ml

Kód: PMV21510
-15% s kupónom: JARNA15
Neohodnotené
Značka: Primavera
€12,57
3 – 5 dní
Variant

Zmes éterického oleja z Eukalyptu Globulusu a Horskej borovice, ktorá je obsiahnutá v hrejivom včelom vosku a cennom mandľovom oleji, má priaznivý vplyv na pokožku, obklopuje ju a zaisťuje jej voľné dýchanie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Svieže dýchanie balzam bio Primavera 30ml

Zmes éterického oleja z Eukalyptu Globulusu a Horskej borovice, ktorá je obsiahnutá v hrejivom včelom vosku a cennom mandľovom oleji, má priaznivý vplyv na pokožku, obklopuje ju a zaisťuje jej voľné dýchanie. Vedomé a hlboké dýchanie je dôležitou súčasťou zdravia a pohody, posilňuje imunitný systém a prispieva tak k udržaniu zdravia. Najmä v zime je veľmi dôležitá preventívna starostlivosť o dýchacie cesty, aby ste aj pri nízkych teplotách mohli zhlboka dýchať. Upokojujúci balzam so 100% prírodnými éterickými olejmi obklopuje a stimuluje hlboké dýchanie. 

Zloženie vône Eukalyptu Globulusu a Borovice horskej uvoľňuje a posilňuje. Hrejivý včelí vosk z ekologického včelárstva sa stará o a chráni obzvlášť citlivé oblasti pokožky a je tradičným domácim liekom v chrípkovom obdobie. Hodnotný mandľový olej dodáva pokožke potrebnú vlhkosť, najmä v zime a chrípkovom období, a má upokojujúci účinok na podráždenú pokožku. Balzam Svieže dýchanie je preto obzvlášť vhodný aj na starostlivosť o citlivé nachladnutie. 

Eukalyptus Globulus -  uvoľňuje a posilňuje.

Borovica Horská - podporuje zdravý spánok a čistí nielen vzduch v miestnosti, ale aj myseľ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: