Teraz -15% s kupónom: 15BIO

Aroma airspray pre anjelikov Saloos 50 ml

Kód: SALAS10
Novinka -15% s kupónom: 15BIO
Neohodnotené
Značka: Saloos
€6,43
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Svieži, sladký prírodný osviežovač sa skvelo hodí na prevoňanie detských izbičiek aj k rýchlemu osvieženiu iných priestorov. Optimistickú vôňu si hneď zamilujú nielen deti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aroma airspray pre anjelika Saloos 50 ml

Zábavná kombinácia 100% prírodných éterických olejov z voňavej mandarínky, citrusov a sladkej vanilky podporuje dobrú náladu a uvoľnenie. Svieži, sladký prírodný osviežovač sa skvelo hodí na prevoňanie detských izbičiek aj k rýchlemu osvieženiu iných priestorov. Optimistickú vôňu si hneď zamilujú nielen deti. 

Použitie: Rozptýliť do priestoru podľa potreby.

Zamedzte priamemu vdýchnutiu a kontaktu s kožou a očami. Dráždivé. Nepoužívať vnútorne. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojov. Škodlivé pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. 

Zloženie: Citroník čínskej silice, Mandarin orange, Grapefruit oil.

Nebezpečenstvo: Obsahuje: Citroník čínskej silice, Mandarin orange, Grapefruit oil. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi predpismi predaním osobe oprávnenej k likvidácii odpadov alebo na miesto určené obcou. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: