S kupónom EXTRA18 máš zľavu 18% pri nákupe nad 25€

Dezinfekčný sprej Thymosan - Original ATOK

Kód: OATB2000I OATB2000U Zvoľte variant
Akcia Zľava 18% pri nákupe nad 25€ s kupónom: EXTRA18
1 hodnotenie
Značka: Original ATOK
€24,51 €6,85 od €6,85
do 7 dní do 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dezinfekčný prípravok s alkoholom (98,8%) a éterickými olejmi klinček a thymián thymol na dezinfekciu povrchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

DEZINFEKCIA POVRCHOV

Štandartne je prípravok výrobcom určený na dezinfekciu nôh pri mykózach avšak vzhľadom na jeho zloženie je možné ho využiť na akúkoľvek dezinfekciu. napr. v domácnosti na povrchy, klučky, predmety...

Zloženie s vysokopercentným  alkoholom a éterickými olejmi klinček a tymián má antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky.

98% alkohol spoľahlivo ničí vírusy a baktérie na povrchoch. Jeho účinok podporuje éterický olej klinček a účinná látka z éterického oleja tymián - tymol. Tento dezinfekčný sprej je 100% prírodný a môžete ho používať na dezinfekciu povrchov v domácnosti - kľučky, predmety, kuchynská linka, stôl. Neobsahuje žiadne chemikálie. Má príjemnú korenistú vôňu klinčeka a tymiánu, ktorá po chvíli vyprchá.

Zloženie: alkohol (98,8%), éterický olej klinček, thymol

Tento preparát bol testovaný Štátnym zdravotným ústavom (v centre hygieny práce a chorôb z povolania), Referenčné laboratórium pre mykobaktérie CEM, Centrom epodemiológie a mikrobiológie a hlavným hygienikom ČR.

(Upozornenie: Sprej má len 130 ml balenie.)

 

MYKÓZY, DEZIFEKCIA OBUVI, PONOŽIEK

Odporúčanie: na dezinfekciu obuvi a ponožiek pri mykózach, nadmernom potení nôh.

Účinky: obsiahnuté éterické oleje sú známe výrazne dezinfekčným účinkom a schopnosťou pri ochorení plesňami zabraňovať ďalšiemu šíreniu spor (odolných zárodočných štádií plesní) z častí odevu.

Spektrum dezinfekčnej účinnosti: neriedený prípravok má pri dobe pôsobenia 5 minút po zaschnutí baktericídne, fungicídne a virucidné účinky s dostatočnou rezervou v dezinfekčnom pôsobení. Dezinfekčný účinok na mykobaktérie - prípravok vyhovuje v koncentrovanom stave, s dobou pôsobenia od 60 minút, na dezinfekciu predmetov (ponožiek, topánok a pod) kontaminovanými baktériami (napr. M. tuberculosis, M. avium). Tento preparát bol testovaný Štátnym zdravotným ústavom (v centre hygieny práce a chorôb z povolania), Referenčné laboratórium pre mykobaktérie CEM, Centrom epodemiológie a mikrobiológie a hlavným hygienikom ČR.

Aróma: korenistá, lekárenská.

Zloženie: alkohol, éterický olej klinček, thymol

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o nohy. Pomocou rozprašovača aplikujeme neriedený prípravok v primeranom množstve do obuvi, ponožiek alebo na odev. Dlhodobý a dokonalý účinok dosiahneme, ak takto ošetrené predmety uzavrieme do igelitového vrecka.

 

Upozornenie: preparát má charakter nebezpečného prípravku v zmysle zákona č 356/2003 Zb. v znení neskorších predpisov. Vzhľadom k vysokému obsahu alkoholu, ktorý tu plní funkciu nosiča aromaterapeutických účinných látok, vykazuje vysokú horľavosť. Pri jeho aplikácii sa preto nesmie zdržiavať v blízkosti otvoreného ohňa a fajčiť.

TIP: Thymosan je vhodným doplnkom starostlivosti pri používaní N Stopu a H Stopu.

 

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním.Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: