Práve teraz -20% na vlasovú kozmetiku - použi zľavový kód VLASY20

VOŇA BOROVICOVÉHO HÁJA - QING QI HUA TAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18,36
Ušetríte €2,36 (–13 %)
€16
Značka TCM Herbs
Kategória Podpora zdravia
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH031 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18,36 €16
   
 

VOŇA BOROVICOVÉHO HÁJA - QING QI HUA TAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

 • Ochladzuje teplo RE v pľúcach
 • Rozpúšťa hlien TAN
 • Znižuje vzbúrenú čchi Qi
 • Utišuje astmu

Odborná literatúra o TCM uvádza: Zmes sa užíva na kašeľ s ťažkým až bolestivým vykašliavaním žltých hlienov, ktoré sa typicky vyskytujú u akútnej či chronickej bronchitídy alebo astme. Nepôsobí iba na zvlhčenie hlienov, podporuje rovnako obranyschopnosť a odolnosť dýchacích ciest. Zmierňuje prejavy fajčiarskeho kašľa. Náchylnosť k nadmernému zahlieneniu môže byť podľa čínskej medicíny spôsobená konzumáciou mastných či sladkých jedál, preto sú v zmesi zastúpené aj byliny podporujúce správne trávenie.

Rozbor bylín v zmesi: Cisárska bylina Dan nan xing rozpúšťa TAN, prečisťuje teplosť. Ministri Huang qin a Gua lou ren spoločne s cisárom prečisťujú a premieňajú teplý TAN v pľúcach. Ostatné byliny sú už asistenti. Zhi shi a Chen pi regulujú Qi a v tejto kombinácii účinne odstraňujú pocity dispenzie a rozptyľujú TAN. Fu ling a Ban xia spevňuje slezinu ako pôvodcu TAN, Xing ren zastavuje kašeľ a napráva dýchavičnosť tým, že pomáha obnoviť disperznú a zostupnú funkciu pľúc. Ban xia spoločne s cisárom a ministrami premieňa TAN.

Dávkovanie: 3x denne 4 tabletky, deti od 5 do 12 rokov 3x denne 2 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Odporúča sa užívať spolu so Sirupem lahodnej chuti (kód TCH301). Účinok je možné pozorovať po týždni, u fajčiarov je vhodné dlhodobé podávanie k ochrane dýchacích orgánov. Ak pretrváva po ústupe kašľa a zahlienenia pocit suchosti v ústach a chrapot, podáva sa zmes Hvizd striebornej píšťalky (kód TCH131).

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

 • sú100% prírodné produkty
 • neobsahujú žiadny lepok
 • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
 • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
 • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
 • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
 • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.