Éterický olej Ruža afgánska BIO – Primavera 1 ml
Kód: PMV10247Súvisiaci tovar
Synergická zmes levandule, benzoe a listu škoricovníka gáfrovníka dodáva pocit bezpečia pred zaspávaním, upokojuje a zlepšuje spánok.
Podrobný popis
Ruža je opadavý ker a je známa ako „kráľovná kvetov“. Damašská ruža pochádza z perzskej oblasti a údajne ju odtiaľ priniesli križiaci. Tento druh ruže je trochu ako popínavá ruža s ružovými kvetmi, ktorý sa dnes pestuje ako olejová ruža v Turecku, Maroku, Bulharsku, Indii, Perzii alebo Rusku.
Svieža, sladko ovocná, drevito-bylinná vôňa. Výborný olej pri nervovom napätí, podráždenosti a depresiách.
Príjemná svieža horko korenistá vôňa. Prečisťuje lymfatický systém, osviežuje, pôsobí antidepresívne. Podporuje trávenie.
Jemná kvetinová, púdrová vôňa. Luxusný olej s vyrovnávajúcimi účinkami, prebúdza zmysly, inšpiruje k tvoreniu.
Mätová vôňa s balzamickým nádychom. Zápaly dýchacích ciest, prechladnutie, nádcha. Mäta pochádza zo Severnej Ameriky.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
