Telový zábal Lympha-kofeín - Original ATOK

Kód: OATB2002E OATB2002H OATB2002I Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
€18,54 €38,07 €74,10 od €18,54
Ukončená výroba Ukončená výroba Ukončená výroba Zvoľte variant
Variant

Je vhodný pri problémoch s celulitídou, blahodárne pôsobí na opuchnuté a unavené nohy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všeobecná charakteristika: zábaly predstavujú intenzívnu formu starostlivosti o pokožku spojenú s relaxáciou. Zlepšujú kožnú mikrocirkuláciu a podľa svojho špecifického zloženia pomáhajú pri rade problémov, napríklad pri celulitídite, opuchoch, únave či ochabnutej pokožke. Vďaka spolupôsobeniu tepla sa obsiahnuté účinné látky rýchlo vstrebávajú do najhlbších kožných vrstiev, odkiaľ sú krvnými kapilárami roznášané po celom tele.

Typ zábalu: telový, určený najmä pre problematické partie.

Konzistencia: krémová.

Odporúčanie: pri problémoch s celulitídou, blahodárne pôsobí na opuchnuté a unavené nohy.

Popis: ľahko použiteľný zábal, vhodný pre profesionálne i domáce použitie.

Účinky: osviežuje, lokálne stimuluje krvný obeh, podporuje tok lymfy a napomáha odtoku splodín látkovej výmeny, obsiahnutý kofeín pôsobí proti ukladaniu tukov do tukových buniek, čím pozitívne ovplyvňuje nežiadúce prejavy celulitídy.

Aróma: svieža, ihličnanová.

Zloženie: rastlinné oleje - sójový a jojobový, éterické oleje - borievka a majorán, emulgátory, vosk, glycerín, pantenol, kofeín, vitamín E, provitamíny, voda, chlorofyl.

Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve.

Účel a spôsob použitia: určené na zábaly nôh, zadku, paží a ďalších telesných partií. Primerané množstvo preparátu nanesieme v tenkej vrstve na pokožku, prekryjeme špeciálnou fóliou a následne termoizolačnou vrstvou (napríklad dekou) a relaxujeme. Necháme pôsobiť 20-40 minút. Frekvencia použitia je individuálna.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: