Uplatni si extra zľavu 15% pri nákupe nad 15€ s kupónom: EXTRA15

Aroma olej na boľavé kĺby Primavera 50ml

Kód: PMV21800
-15% s kupónom: EXTRA15
Neohodnotené
Značka: Primavera
€21,21
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Aroma-olej na boľavé kĺby na báze Ľubovníkového oleja v bio kvalite je namiešaný na základe medicínskych znalostí o ľudskom tele, skĺbený so silou prírody, pomáha obnoviť väčšiu pohyblivosť a zmierniť bolesť namáhaných kĺbov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Aroma olej na boľavé kĺby Primavera 50ml

Aroma-olej na boľavé kĺby na báze Ľubovníkového oleja v bio kvalite, ktorý vyniká svojim starostlivo vybraným zložením, namiešaným na základe medicínskych znalostí o ľudskom tele, skĺbený so silou prírody, pomáha obnoviť väčšiu pohyblivosť a zmierniť bolesť namáhaných kĺbov. 

Obsahuje:

Ľubovníkový olej bio - Mierne červenkastý macerát ľubovníka bodkovaného v olivovom oleji v bio kvalite má protizápalové, upokojujúce účinky na našu pokožku, svaly a kĺby, jemne zahrieva a regeneruje.

Éterický olej z Gaultérie rozprestretej - Má výrazný protizápalový, protikŕčový a bolesť tíšiaci účinok, ktorí poznali a využívali už domorodé kmene severoamerických indiánov, odkiaľ táto liečivá bylina pochádza.  V súčasnej dobe sa používa na výrobu mastí na bolesti svalov a kĺbov aj pri reumatizme.

Éterický olej z Majoránu bio - Jeho protikŕčové a upokojujúce účinky sa používajú aj pri zatuhnutých svaloch, bolestiach kĺbov a artróze.

Éterický olej z Rozmarínu bio - Podporuje krvný obeh, prehrieva, používa sa pri bolestiach svalov a kĺbov, pomáha pri artritíde, reume, je výborným doplnkom pri športových aktivitách.

Éterický olej z koreňa Zázvoru bio - Má  protizápalové, stimulujúce a jemne zahrievacie účinky. Pomáha pri bolestiach svalov a kĺbov, podporuje imunitný systém a  dodáva vitalitu organizmu.

Bolesti kĺbov majú rôzne príčiny: nadmerné pracovné zaťaženie alebo šport, reumatizmus, artritída, všeobecné zápalové procesy alebo úrazy. Všetky príčiny majú spoločné to, že vedú k viac či menej silným bolestiam a tým negatívne ovplyvňujú telo a obmedzujú mobilitu. Cielené potieranie boľavých miest a krátke masáže zmierňujú bolesť a tým zvyšujú našu pohyblivosť a vedia vrátiť opätovnú radosť z pohybu.

Podporte účinnosť  silou 100% prírodných éterických a rastlinných olejov pomocou masáže na zlepšite pohyblivosť a odolnosť vašich kĺbov pre novú radosť z pohybu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: