Zľava -13% s kupónom: LETO a pri nákupe nad 40€ zľava až 15%

Masážny olej Čokoláda - Original ATOK

Kód: OATB2036F
-13% s kupónom: LETO
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
€23,59
do 7 dní
Variant

Je vhodný k relaxačnej masáži celého tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odporúčanie: k relaxačnej masáži celého tela.

Popis: obsahuje 100% NATURA kakaová hmotu, ktorá je jedinečnou kombináciou minerálov, vitamínov a antioxidantov. V prirodzenej forme pozostáva i z malých tmavých čiastočiek zo semien kakaových bôbov, čo významne rozširuje spektrum použitia, napríklad ako peeling.

Účinky: zlepšuje mikrocirkuláciu v mieste použitia, čím podporuje prísun výživných látok a odplavovanie toxínov, pokožku zjemňuje, zvláčňuje a zanecháva ju žiarivo sviežu. Čokoládová vôňa navodzuje príjemné pocity a napomáha k celkovému uvoľneniu a relaxácii.

Aróma: čokoládová.

Zloženie: 100% NATURA kakaová hmota, rastlinný olej mandľový.

Upozornenie: pri precitlivenej pokožke a sklonoch k alergii, odporúčame pred použitím vykonať test kožnej znášanlivosti nanesením malého množstva preparátu do lakťovej jamky.

TIP: ak požadujeme redšiu konzistenciu tohto preparátu, zriedime ho rastlinným olejom zvoleným podľa typu pokožky.

Účel a spôsob použitia: určené k masážam. Masážny olej zohrejeme vo vodnom kúpeli (50-60°C) na teplotu maximálne 40°C. Po zahriatí uzavretý preparát zľahka pretrepeme, čím dôjde k jeho premiešaniu. Pred aplikáciou na pokožku skontrolujeme jeho teplotu nanesením do lakťovej jamky. Potom prevedieme masáž.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: